فرار لاتزیو از شکست برابر آتالانتا

تهران-ایرنا- بازیکنان تیم لاتزیو در آغاز رقابت‌های هفته هشتم سری آ ایتالیا با گلی که در دقیقه ۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند آتالانتا را متوقف کردند.

شاگردان جیان پیرو کاسپرینی در تیم آتالانتا در این دیدار که درورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد در حالی برد را با تساوی عوض کردند که داور در دقیقه ۲+۹۰ دومین پنالتی را به سود تیم حریف گرفت و با گل شدن این ضربه، بازی با تساوی ۳ بر ۳ تمام شد.
لوئیس فرناندو موریل دردقایق ۲۳ و ۳۸  و آلخاندرو داریو گومز دردقیقه ۳۷ گل های آتالانتا را درون دروازه لاتزیو جای داده و برتری تیم خود را رقم زدند. چیرو ایموبیله دردقیقه ۶۹  و ۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی و خواکین کورئرا در دقیقه ۷۰ نیز برای تیم لاتزیو گلزنی کرده و مانع از شکست تیم خود در این دیدار خانگی شدند.
آتالانتا با کسب  تساوی در این دیدار ۱۷ امتیازی شد و در  جایگاه سوم جدول رده بندی این رقابت ها ماند. لاتزیو نیز با یک امتیاز این دیدار ۱۲ امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد. داور این دیدار به علت بازی فیزیکی بازیکنان ۲ تیم و پربرخورد بودن آن ۵ بار به مدافعان تیم لاتزیو و ۲ بار نیز به بازیکنان تیم آتالانتا کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.
در ادامه این رقابت ها و تا دقایقی دیگر ناپولی با ورونا و ساعتی دیگر نیز یوونتوس با بولونیا دیدار خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =