بیش از ۲۰ هزار زائر پیاده روی اربعین خدمات طب سنتی دریافت کردند

تهران - ایرنا- معاون مرکز پزشکی حج و زیارت از ارائه خدمات طب سنتی به زائرین پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین (ع)‌ در شهر کربلا به بیش از ۲۰ هزار نفر طی مدت ۱۷ تا ۲۴ مهرماه ۹۸، خبر داد.

به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی، دکتر محمود رضا فقیهی روز شنبه اظهار داشت: تیم های طب سنتی مستقر در شهر کربلا با تعداد ۴۳ نیروی اعزامی شامل پزشک، امدادگر و ماساژور خانم و آقا و در شاهراه اصلی پیاده روی در دو پایگاه دائم پارک متنزه الحسین(ع)، درمانگاه ملاک السیاحی و یک پایگاه موقت در خیابان العباس، عمود ۱۴۰۳ مستقر شدند.

وی افزود: در این پایگاه ها خدماتی مانند ماساژ درمانی، رگ گیری، جااندازی دررفتگی ها، بادکش، پانسمان، شرینک و همچنین دارودرمانی علاوه بر خدمات تخصصی طب سنتی در بیماری های اسکلتی عضلانی، درمان بیماری های حاد گوارشی و تنفسی ارائه شد.

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت اظهارداشت: از ابتدای شروع به کار پایگاه ها، شاهد حضور بی نظیر زائران اباعبدالله الحسین(ع) فارغ از نژاد، زبان، گویش و کشورهای مختلف بودیم و امیدواریم زائران، عاشقان و مشتاقان حریم قدسی سقا و سید و سالار شهیدان از ارائه این خدمات رضایت کامل داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =