بیش از ۱۶۷ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته وارد کشور شده اند

تهران- ایرنا- دبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر روز جاری، ۱۶۷ هزار و ۹۵۷ نفر از ۴ مرز وارد کشور شده اند، همچنین در همین بازه زمانی ۵ هزار و ۴۱۷ نفر از کشور خارج شده اند.

احمد محمدی‌فر دبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی ظهر امروز (شنبه) در مرکز مانیتورینگ وزارت کشور از حضور بیش از سه میلیون زائر ایرانی در عتبات عالیات خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون ۲ میلیون ۳۰۰ هزار نفر به کشور بازگشته اند و به طور روزانه نیز بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر از هموطنان از پایانه های مرزی همچون شلمچه و مهران در حال بازگشت هستند.

وی با اشاره به آخرین آمارهای ورودی و خروجی از مرزهای کشور افزود: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر روز جاری، ۱۶۷ هزار و ۹۵۷ نفر وارد کشور شده اند.  همچنین از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر امروز تعداد ۵ هزار و ۴۱۷ نفر از کشور خارج شده اند.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به بیشترین تردد از مرزهای کشور گفت: بیشترین ورود از مرز مهران ۱۰۵ هزار و ۸۶ نفر بوده است و بعد از آن، ۳۳ هزار و ۹۶ نفر از مرز شملچه وارد کشور شده اند.

محمدی فر یادآور شد: از ابتدای محرم سه میلیون و ۴۶۱ هزار و ۳۰۸ نفر از کشور خارج شده و همچنین از اول محرم دو میلیون و ۷۸۰ هزار و ۳۵۲ نفر وارد کشور شده اند.

وی اظهار داشت: از اول ماه صفر سه میلیون و ۵۷ هزار و ۶۹۶ نفر از کشور خارج و تعداد دو میلیون و ۴۰۳ هزار و ۶۹۰ نفر از ابتدای ماه صفر وارد کشور شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =