برنامه لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور اعلام شد

تهران- ایرنا- اسامی ناظران و داوران هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد.

با اعلام فدراسیون کشتی، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می شود.

برنامه رقابت‌های این هفته به شرح زیر است:

کشتی آزاد
هفته دوم دور رفت؛

عدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن سیدرسول حسینی ساری)
سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده(مازندران)
سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: امیرحسین رهنما(سمنان)، محسن جلیلیان(اروند)، جلال طوقی(اردبیل)، خلیل احمدی(تهران)
هیات کشتی خرم آباد- ثبت جهانی توس (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)
سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
داوران بین المللی: سعید عباسی(قم)، مهدی بشیرزاده(خوزستان)، محمود مدبر(کرمانشاه) و داود فرجی(مرکزی)

کشتی فرنگی

هفته سوم دور رفت؛

گروه الف:
هیأت کشتی خراسان جنوبی- بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت ۹ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری (قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:
دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان- سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت ۹ - سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت ۱۱- سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

هفته اول دور برگشت

گروه الف:
بازار بزرگ ایران - هیات کشتی سیرجان (یکم آبان ماه، ساعت ۱۶ – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یکم آبان ماه، ساعت ۱۸ – خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده (لرستان)، غلامرضا محمدنژاد (مازندران)، افشین صمدی زاده (آذربایجان غربی)
گروه ب:
سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان (یکم آبان ماه، ساعت ۱۶ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یکم آبان ماه، ساعت ۱۸ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور (هرمزگان)، رضا تقی لو (زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد (تهران)

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =