۲۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83522748
۰ نفر

برچسب‌ها

ترافیک در مسیرهای جنوبی پایتخت نیمه سنگین است

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ تهران گفت: تردد خودروها در مسیرهای جنوبی پایتخت نیمه سنگین است.

عادل مصدقی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین در مناطق جنوبی پایتخت در حال حاضر تردد خودروها در مسیر تهران به ورامین، پاکدشت و همچنین شهرری به صورت نیمه سنگین است.

وی افزود: در حال حاضر حجم زیادی از خودروهای سبک و سنگین از شهرری به سمت جاده‌های ورامین، پاکدشت و اسلامشهر در حرکت هستند و به همین منظور ترافیک در این مسیرها نیمه سنگین است.

به گفته مصدقی، بدلیل حجم زیاد ترافیک در مسیرهای درون شهری پایتخت به ویژه در مناطق جنوبی این حجم از ترافیک در جاده‌های برون شهری نیز منتقل شده و پیش بینی می‌شود که حجم ترافیک در مناطق جنوبی تهران تا ساعات آینده ادامه داشته باشد.

معاون راهداری استان‌ تهران درباره وضعیت ترافیک در سایر مسیرهای این استان نیز گفت: ترافیک در مسیرهای ورودی تهران به صورت پرحجم در جریان است.

وی ادامه داد: تردد خودروها در مسیرهای هراز، کرج، قم، شهریار، امامزاده داود (ع) به تهران بصورت پرحجم اما روان در جریان است.

مصدقی پیش بینی کرد که حجم ترافیک در ساعات آینده به سمت تهران افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: تردد خودروها در سایر مسیرهای ورودی و خروجی تهران بصورت روان و عادی در جریان است.

معاون راهداری استان‌تهران به رانندگان توصیه کرد با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند و در صورت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های این استان و سایر استان‌های کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =