سخنگوی وزارت خارجه درگذشت معاون سازمان انرژی اتمی را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه، در پیامی درگذشت معاون سازمان انرژی اتمی و از مدیران و دانشمندان هسته‌ای کشور را تسلیت گفت.

سیدعباس موسوی در پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: درگذشت دکتر محمد احمدیان معاون سازمان انرژی اتمی و از مدیران و دانشمندان برجسته هسته‌ای کشور خسران بزرگی است. این ضایعه را به بازماندگان، همکاران و دوستان ایشان تسلیت عرض می کنم و برای آن فقید از درگاه خداوند بخشنده و مهربان شادی روح و علو درجات طلب می کنم.

دکتر محمد احمدیان معاون سازمان انرژی اتمی ایران و مدیر عامل شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی شامگاه جمعه (۲۶ مهر) درگذشت. علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی درگذشت احمدیان را دیشب تسلیت گفت.

 صالحی در این پیام، از یار درگذشته خود به عنوان «یکی از شخصیت‌های مبرّز و مدیران عالی‌رتبه صنعت هسته‌ای کشور» نام برد که «طی سالیان متمادی، پیشبرد اهداف بلند سازمان انرژی اتمی بویژه در حوزه نیروگاهی را وجهه همت خویش قرار داد.»

برخی منابع، درگذشت احمدیان را عارضه قلبی بعد از ناموفق بودن روند درمان‌ عمل جراحی قلب باز و محل درگذشت او را بیمارستان قلب جماران عنوان کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =