ترافیک در محور مهران به ایلام پرحجم، ولی روان است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در محور مهران به ایلام محدود تونل راه کربلا پرحجم و سنگین؛ اما روان است.

سرهنگ نادر رحمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با توجه به حجم ترافیک در محورهای مهران به ایلام ، تردد در محور صالح آباد در این حوزه استحفاظی یک طرفه است و محور جایگزین محور ایلام- ملکشاهی- مهران خواهد بود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی و حجم تردد زائران اربعین در مرزهای کشور افزود: محور ایلام - سرابله محدوده تونل آزادی حجم تردد سنگین است ولی با مدیریت همکاران پلیس راهور این محورهای پرحجم در حال کنترل است. محور مهران-دهلران و دهلران-اندیمشک از تردد وسایط نقلیه قابل ملاحظه ای برخوردار بوده ولی عبور و مرور روان گزارش می شود.

سرهنگ رحمانی افزود: محور شلمچه-خرمشهر در استان خوزستان ترافیک در محدوده یادمان شهدا نیمه سنگین گزارش شده و در این حوزه محورهای چذابه-بستان-سوسنگرد و حمیدیه ترافیک پرحجم؛ اما روانی را داریم. 

وی در خصوص وضعیت ترافیک در استان کرمانشاه اظهارداشت: در استان کرمانشاه محور حمیل-پل سیمره،‌ قصرشیرین-سرپل ذهان به اسلام آباد و در محور کرمانشاه-همدان و  محور سرآبله-کرمانشاه ،در تمام این محورها تردد وسایط نقلیه پرحجم ولی روان است و تا این لحظه مشکل خاصی در این مسیرها گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا نسبت به وضعیت تردد در محورهای شمال کشور در منتهی به تهران و دیگر نقاط گفت: در این مسیرها ترافیک و مشکل خاصی مشاهده نمی شود. 

وضعیت جوی استانهای مرزی و شهرهای مقدس کربلا و نجف

همچنین کارشناس سازمان هواشناسی در مورد وضعیت جوی استان های مرزی که این روزها میزبان زائران اربعینی هستند در گفت وگو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: وضعیت جوی مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه امروز صاف تا نیمه ابری با وزش باد خواهد بود و بیشینه دمای این شهر به ۳۵ درجه می رسد، مرز مهران در استان ایلام نیز وضعیت مشابهی را تجربه می کند با بیشینه دمای ۳۸ درجه، هوا در مرز شلمچه در استان خوزستان صاف است و از فردا نیمه ابری می شود.

فریبا گودرزی افزود: هوای شهرهای کربلا و نجف امروز صاف تا نیمه ابری با بارش های پراکنده است، دمای هوا در کربلا ۳۶ درجه است و نجف نیز بین ۳۷ تا ۲۵ درجه اما از فردا هوای این شهرها بارانی می شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha