۲۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۹
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83522596
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پیام اربعین، مقاومت و ظلم‌ستیزی است

یزد- ایرنا - استاد حوزه علمیه یزد گفت: پیاده‌روی اربعین درس‌های زیادی دارد که مهمترین آنها مقاومت، پافشاری بر اصول و ظلم‌ستیزی در برابر استکبارجهانی است .

حت الاسلام احمد پرورش‌زاده روز شنبه در مراسم عزاداری اربعین که دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و  امام جمعه یزد برگزار شد افزود: پیاده‌روی به همه انسان ها می‌آموزد که باید در برابر دشمنان با ید واحده ایستادگی کرد.

وی ادامه داد: این راهپیمایی باشکوه که در تاریخ بی‌نظیر است اوج اقندار ، عزت، عظمت و سربلندی مسلمانان را در منظر جهانیان نشان می‌دهد و توطئه های فرهنگی را خنثی می‌کند.

این کارشناس مذهبی تصریح  کرد: بر روحانیون و دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی است تا درس و پیام‌های عبرت بخش حادثه کربلا و اربعین را به زیبایی و دقیق  به نسل جوان منتقل کنند.

پرورش‌زاده تاکید کرد: استکیارجهانی از راهپیمایی  اربعین حسینی به شدت وحشت دارد و برای جلوگیری از انعکاس اخبار آن فعالیت گسترده دارد.

وی بیان داشت: به رغم فعالیت رسانه‌ای دشمنان برای کم‌رنگ  جلوه دادن این واقعه نه تنها در هدف خود موفق نشدند که شاهد گسترش آن هستیم .

استاد حوزه علمیه یزد تاکید کرد: باید همواره در فرصت‌های مناسب نسبت به تبیین اهداف امام‌حسین (ع) و درس های عاشورا و کربلا اقدام کرد.

پرورش‌زاده گفت: نظام‌اسلامی با حرکت در مسیر اهداف امام‌حسین (ع) روز به روز در تحقق اهداف انقلاب موفق تر از گذشته به پیش می‌رود.

مشابه این مراسم با حضو اقشار مختلف در بین سومین شهید محراب ، تکایا ، حسینیه ها و امامزادگان استان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =