تدابیر امنیتی برای برگزاری مراسم جاماندگان اربعین اندیشیده شده است

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت که تدابیر لازم امنیتی برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین اندیشیده شده است و تاکنون مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

سردار «محمدرضا یزدی» روز شنبه در حاشیه مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم تهران امسال نیز همانند سایر شیعیان و عشاق اباعبدالله(ع)در مراسم پیاده‌روی جاماندگان حضور گسترده‌ای دارند. 

وی با بیان اینکه این عشق و ارادت مردمی ارزشمند است، افزود: مردم با حضور خود در مراسم پیاده‌روی اربعین به دنیا ثابت می‌کنند که برای رسیدن به اهداف خود پای حکومت عدل الهی ایستاده و آمادگی لازم را برای ظهور حضرت مهدی(عج) دارند و از هیچ تلاشی برای تشکیل حکومت الهی کوتاهی نخواهند کرد. 

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ به برقراری امنیت کامل در مراسم پیاده‌روی اشاره کرد و افزود که برای این امنیت از نیروهای بسیجی، انتظامی و پاسداران کمک گرفته شده است. 

به گفته وی محدودیت‌های ترافیکی مناسبی نیز توسط پلیس راهور در مسیرهای پنج‌گانه اعمال شده است. 

سردار یزدی ادامه داد: محدودیت ترافیکی میدان امام حسین(ع) نیز تا ساعت 10 و  30 دقیقه امروز اعمال می‌شود و از این ساعت به بعد این مسیر باز می‌شود.

هفتمین مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی شهر تهران از میدان امام‌حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم(ع) امسال برگزار می‌شود و در منطقه ۲۰ خیابان‌های فدائیان اسلام، شهید رجایی، ورامین و دسترسی‌های بزرگراهی پیرامون حرم مطهر از جمله مسیرهای پیاده‌روی روز اربعین هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =