۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83522334
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات کشوری شطرنج در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- مسابقات کشوری شطرنج سریع و برق آسای آزاد گرامیداشت هفته تربیت بدنی به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.

رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی جمعه شب با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: ۷۰ شطرنج باز از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، تهران، گلستان و کشور افغانستان ۲۵ و ۲۶ مهر ماه در محل این هیات به روش سوئیسی در هفت دور با هم رقابت کردند.
رضا پاشانجاتی افزود: در پایان رقابت بخش سریع، سید امیررضا رضوی از نیشابور به مقام نخست دست یافت و وصال حامدی و امیر رضا پارسایی از مشهد دوم و سوم شدند.
وی ادامه داد: در رده سنی ۱۴ سال این رشته فاطمه صفاریان، در رده سنی ۱۲ سال کوروش خسروی، در رده سنی ۱۰ سال آرمین صفرنژاد، در رده سنی هشت سال معین اسعدی همگی از ایران و در بخش پیشکسوتان حسین کریمی از افغانستان مقام نخست را از آن خود کردند و کیانا معاضدی هم عنوان بانوی برتر مسابقات را به دست آورد.
رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: دیروز هم مسابقات برق آسای آزاد برگزار شد که در پایان امیر ایرانفر و محمد تقی والسلام از خراسان رضوی اول و دوم شدند و حسین کریمی از افغانستان به مقام سوم دست یافت.
به گفته پاشا نجاتی سر داوری این مسابقات بر عهده وی و  حامد سعیدی بود و جدول این مسابقات به منظور محاسبه درجه بین المللی به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =