اکبری، حسین‌وند و حسین‌پور، پدیده‌هایی که بهترین شدند

تهران- ایرنا- برترین کشتی گیران هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد معرفی شدند.

بعد از پایان هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد که طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار شد، برترین کشتی‌گیران از نگاه کارشناسان سازمان لیگ معرفی شدند.

در نوزدهمین دوره لیگ برتر با برنامه‌ریزی سازمان لیگ قرار است هر هفته برترین کشتی گیران با نظرسنجی از سرپرستان و ناظران مسابقات و با تایید کمیته فنی سازمان لیگ معرفی شوند.

در هفته نخست لیگ برتر کشتی آزاد، مهرشاد اکبری کشتی‌گیر وزن ۷۰ کیلوگرم تیم آسانسور و پله برقی بهران-پاس تهران که موفق شد در یک کشتی نزدیک و تماشایی از سد میثم نصیری، کشتی‌گیر بازار بزرگ ایران عبور کند، به عنوان برترین و فنی‌ترین کشتی‌گیر انتخاب شد.

همچنین در هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی با انتخاب کمیته فنی سازمان لیگ، محمد حسین‌وند، کشتی‌گیر وزن ۵۵ کیلوگرم هیات کشتی سیرجان که در دیدار با پویا دادمرز از بازار بزرگ ایران توانست با ارائه فنون تماشایی ۷ بر ۵ برنده شود، به عنوان پدیده مسابقات و برترین فرنگی‌کار انتخاب شد. 
در هفته دوم لیگ برتر کشتی فرنگی نیز کارشناسان، سعید حسین‌پور، فرنگی‌کار وزن ۹۷ کیلوگرم آریوبرزن بهبهان که توانست آرمان علیزاده از تیم دانشگاه آزاد اسلامی را با ضربه فنی شکست دهد، به عنوان برترین کشتی‌گیر معرفی کردند. این فرنگی کار توانست در این کشتی فنون زیبایی را به نمایش بگذارد و از سوی حاضران در سالن هم به شدت تشویق شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =