هفت زائر در ۲ سانحه رانندگی در چذابه مصدوم شدند

اهواز-ایرنا- واژگونی ۲ دستگاه خودرو سمند و پراید ظهر امروز جمعه در مسیر چذابه باعث مصدوم شدن هفت نفر از زائران اربعین حسینی شد.

" علی پهلوان" معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اثر واژگون شدن یک دستگاه خودرو سمند در مسیر یادمان چذابه پنج تن از زائران حسینی ( یک زن و چهار مرد)  مصدوم و توسط امدادگران هلال احمر مستقر در مرز چذابه برای ادامه روند درمانی به درمانگاه  شهر بستان منتقل شدند.

 "محمد امین زرگر" رییس‌ اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ظهر امروز بر اثر واژگون شدن یک دستگاه خودروی پراید در مسیر چذابه۲ زائر (یک زن ۳۷ ساله و یک مرد ۴۴ ساله) مصدوم و برای درمان به بیمارستان نفت سوسنگرد منتقل شدند.

مرز چذابه یکی از مرزهای تردد زائران اربعین حسینیاست و هر ساله هزاران نفر در برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین سالار شهیدان، از این مرز راهی کشور عراق می‌شوند.

 از ابتدای ماه صفر که سفر زائران به کشور عراق آغاز شده  تاکنون تردد ۶۲۰ هزار و ۶۳۰ نفراز پایانه مرزی چذابه به ثبت رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =