۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 2200
کد خبر: 83522259
۱ نفر

برچسب‌ها

جسد یکی از غرق‌شدگان در کانال آبیاری گتوند از آب گرفته شد

دزفول-ایرنا- مسئول آتش نشانی شهرداری گتوند گفت: جسد پسربچه هشت ساله از غرق شدگان حادثه سقوط خودروی پراید درکانال بزرگ آبیاری کشاورزی گتوند با کمک نیروهای امدادی عملیاتی از آب بیرون کشیده شد.

روح الله نصیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: جسد این کودک با آمبولانس فوریت های پزشکی به بیمارستان کارون شهرستان گتوند انتقال داده و در پی اطمینان از نداشتن علائم حیاتی و تایید مرگ به سردخانه منتقل شد.
وی ادامه داد: جستجو برای پیداکردن دومین پسر غرق شده در این حادثه، با حضور غواصان شوشتر، نیروهای امدادی عملیاتی و دستگاه‌های مدیریت بحران شهرستان گتوند ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، یک‌دستگاه خودروی پراید حدود ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه با سه سرنشین در محدوده روستای سله چین بخش مرکزی شهرستان گتوند به داخل کانال بزرگ آبیاری کشاورزی سقوط کرد، که موجب مرگ پسر بچه حدود هشت ساله و یک جوان حدود ۱۸ ساله شد، سرنشین سوم یک نوجوان ۱۰ ساله بود که نجات یافت.
کانال بزرگ آبیاری کشاورزی که برای تامین آب اراضی کشاورزی شهرستان گتوند و کشت و صنعت کارون از دهه های گذشته احداث شده است، به دلیل نداشتن گاردریل و علائم هشدار دهنده مناسب هرساله حوادث ناگواری در طول مسیر این کانال رخ می دهد.
تاسیسات و سازه های آبی کانال بزرگ آبیاری کشاورزی شهرستان گتوند زیر نظر شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کارون بزرگ(گتوند) سازمان آب و برق خوزستان است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =