۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83522230
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه قرچک: طوفان اربعین خواب راحت را از دشمنان گرفته است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان قرچک گفت: حضور با شکوه مردم در مراسم پیاده روی عظیم اربعین، به طوفان عظیمی تبدیل شده که خواب راحت را از دشمنان اسلام گرفته است.

حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه ‌های این هفته نماز جمعه قرچک گفت: امروز جهانیان شاهد اقتدار ضعفا و مظلومان جهان در برابر ظلم و ستم استکبار جهانی هستند و این حرکت عظیم تا پیروزی نهایی و حاکمیت اسلام و صالحین ادامه پیدا می‌کند.
وی با اشاره به این که راهپیمایی اربعین، نمونه‌ای از اقتدار مظلومان در برابر ظلم ظالمان است اظهار داشت: امروز همه وظیفه دارند تا با پیروی محض از ولایت، پیمانی مجدد با امام حسین(ع) ببندند تا جامعه اسلامی بتواند حرکت رو به پیشرفت خود را ادامه دهد.
اسماعیلی گفت: اگر ایران اسلامی با اقتدار بر مواضع خود ایستاده و مردم همواره گوش به فرمان ولی امر خود باشند، دیگر جایی برای شیطنت گروهک‌های معاند در بلاد اسلامی باقی نمی‌ماند و عربستان ضعیف قادر نخواهد بود که عامل شیطنت در منطقه باشد و همه جا را باپول ناامن کند.
وی اظهار داشت: یکی از درس‌های اجتماع اربعین، داشتن ثبات قدم در راه حق و اقامه عدل است، تنها در سایه حفظ سرمایه‌هایی نظیر غیرت، قدرت، عزت و معنویت دینی است کشور از حوادث گوناگون حفظ می‌شود.
خطیب جمعه قرچک با اشاره به عملیات پیروزمندانه اطلاعات سپاه پاسداران در دستگیری روح الله زم گفت: دستگیری این عنصر خود فروخته و سر شبکه سایت و کانال آمد نیوز توسط نیروهای مؤمن و انقلابی و خبره سازمان اطلاعات سپاه مایه فخر جهان اسلام است و ثابت کرد که اشراف اطلاعاتی ایران اسلامی تمامی توطئه‌های دشمنان را شناسایی و یک به یک خنثی می‌کند.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =