عناصر مرتبط با آمدنیوز باید شناسایی و مجازات شوند

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: در این سال‎ها یک عده از عناصر نفوذی با روح الله زم همکاری کردند که از دستگاه قضایی و امنیتی انتظار داریم این افراد را شناسایی و دستگیر کرده و به اشد مجازات برساند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته که در مصلی الغدیر شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، اظهارداشت: اقتدار اطلاعاتی جوانان مومن و انقلابی سپاه در دستگیری سرشبکه آمدنیوز بار دیگر غرور ملی را برانگیخت و مردم را شاد کرد.
وی ادامه داد: امروز به لطف خدا شاهدیم که با یک عملیات پیچیده و هوشمند این عنصر پلید به دام سازمان اطلاعات سپاه افتاد.

خطیب نماز جمعه خرم‌آباد بیان کرد: اهمیت این عملیات تنها به دستگیری این عنصر کثیف ختم نمی شود بلکه مسئله مهم تر شکست سرویس اطلاعاتی ۳ کشور فرانسه، آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
آیت الله میرعمادی اضافه کرد: زم از سوی سرویس اطلاعاتی فرانسه محافظت می شد اما پاسداران مومن انقلاب این دستگاه ها را کنار زدند، لذا از عمق وجود از این جوانان انقلابی و سازمان های اطلاعاتی که با خطر پذیری این عملیات را به ثمر رساندند تشکر می کنیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به تحولات اخیر در منطقه ادامه داد: این روزها شاهدیم عده ای برای میانجی گری میان ایران با عربستان و امریکا در کشورمان تردد دارند و نکته جالب ماجرا اینجا است که همه آنها می گویند رئیس جمهور آمریکا خواهان این میانجیگری است.
وی این مسائل را نشانه عجز و شکست سیاست های آمریکا در مقابل انقلاب دانست و افزود: موضع صریح و قاطع رهبر معظم انقلاب در این خصوص برای همه روشن است‌، زیرا راه مذاکره با عربستان در حل مسئله یمن است و امریکا نیز باید بداند که با تهدید ملت ایران به هیچ چیزی نخواهد رسید، هر کس ایران را تهدید کند قطعا پشیمان می شود و آمریکا و اروپا نمی توانند بوسیله زور و تهدید با ملت بزرگ ایران برخورد کنند.
وی افزود: از طرفی همه باید بدانند با وجود بیگانگان در منطقه امنیت خلیج فارس تامین نمی شود و ایران هم هرگز به دنبال تجاوز به هیچ کشوری نیست، از این رو آمریکا باید از منطقه خارج شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان به پیاده روی بزرگ اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: یقینا این اجتماع عظیم عاشقان و دلسوختگان در عصر حاضر باشکوه ترین پدیده در سطح جهان است، در حج نهایتا ۳میلیون نفر شرکت می کنند در حالی که فقط از ایران جمعیتی بالغ بر ۴ میلیون نفر در این راهپیمایی حضور دارند.
وی ادامه داد: این پیاده روی علاوه بر اینکه امام حسین(ع) و نهضت عاشورایی را به بشریت معرفی می کند دستاوردهای سیاسی آن فرهنگی، اخلاقی و تربیتی فراوانی دارد که باید پیرامون آن تجزیه تحلیل های بسیاری انجام داد.
آیت الله میرعمادی اظهار داشت: این پیاده روی ثابت کرد هیچ تهدیدی مانع حضور عاشقان حسینی در کربلا نیست. زمانی استکبار می خواست پیاده روی را تحت شعاع قرار دهد اما اربعین حسینی داعش و داعشیان را نابود کرد.
وی ادامه داد: امسال هم قبل از شروع این اجتماع بزرگ، حوادثی در عراق رخ داد، بلندگوهای استکبار تلاش کردند با دامن زدن به آن اربعین حسینی را تحت شعاع قرار دهند اما اراده خداوند قائم بر همه اراده ها است لذا بر اساس این ارده اربعین حسینی باید همچون خورشید بدرخشد.
وی افزود: امسال هم جنگ روانی دشمن و تلاش رسانه های معاند و استکباری نتوانست اجتماع عظیم حسینی را کمرنگ کند از این رو اربعین امسال باشکوه تر و زود تر از سالهای گذشته برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha