۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۱
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83522151
۰ نفر

برچسب‌ها

مرز مهران جایگاه خود را در کشور پیدا کرده است

ایلام - ایرنا - خطیب موقت نماز جمعه این هفته شهر ایلام با بیان این که مرز مهران امن‌ترین و نزدیک‌ترین مرز به عتبات عالیات است، گفت: مرز مهران جایگاه خود را پیدا کرده و در سال‌های اخیر رشد و توسعه قابل توجهی پیدا کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام شمس‌الله سراج در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایلام با قدردانی از فعالیت‌های انجام گرفته در زمینه راهسازی بر تکمیل زیرساخت‌ها در مرز مهران تاکید کرد و افزود: ایجاد یک خط اضطراری برای حمل و نقل مصدومان احتمالی تصادفات یا افراد مریض نیاز است.

وی یادآور شد: اگر همه‌ مسیرها درست شده باشد اما یک متر آن ناتمام باشد کارایی لازم را ندارد بنابراین باید با نگاه کارشناسی به کارها در این زمینه سرعت داد.

وی تاکید کرد: اربعین و راهپیمایی عظیم و میلیونی آن نشان داد که پیروان مکتب سرخ حسینی بدون ترس و تهدید، عمل و اقدام را انجام داده و به جهان این پیام را داد که در برابر زور و زر و تزویر،فریاد سر می‌دهند.

امام جمعه موقت ایلام گفت: نمایندگان مجلس نباید با مطرح کردن موضوع‌های قومیتی در جامعه حساسیت منفی ایجاد کنند و با توجه به موقعیت حساسی که در کشور دارند باید بیشتر از سایرین نسبت به مسائل تنش‌زا تیزبین باشند.

حجت‌الاسلام سراج با محکوم کردن نسل‌کشی و کشتار زنان و کودکان سوریه، افزود: کسانی که بر ضد ترکیه اطلاعیه صادر می‌کنند باید بین احزابی که در کردستان عراق و ترکیه حاکم هستند تفاوت قائل شوند چرا که ما  با مردم ترک و کرد کشورهای همسایه هیچ مشکلی نداریم.

وی تاکید کرد: ما تجاوز ناعادلانه به مردم شریف کرد را محکوم می‌کنیم اما با رویه غلط حکامی که به حمایت‌های آمریکا چشم امید دوخته بودند و با آمریکا متعهد شدند مخالف هستیم.

وی با قدردانی از اطلاعات سپاه پاسداران برای دستگیری مدیر کانال معاند و تفرقه افکن آمدنیوز، اضافه کرد: هرچند پدر این فرد زمانی برای انقلاب زحمت کشیدند اما باید نظام یکبار برای همیشه تکلیف آقازاده‌ها که به استخوانی در گلو تبدیل شده‌اند را یکسره کند.

وی گفت: کانال آمدنیوز در سال ۱۳۹۶ جنایات متعددی را مرتکب شد که با اعترافات مدیر آن، امروز معلوم می‌شود که وی با برخی از افراد در ارتباط بوده است که امیدواریم مسئولان قضایی سرشاخه‌ها را بدون اغماض به سزای عمل خود برسانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =