امام جمعه شهرری: پیاده روی اربعین حسینی موجب ترس دشمن شده است

شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری با بیان اینکه حماسه پیاده روی اربعین حسینی(ع)نشان دهنده وحدت و استقامت مردم در تمامی جریان های فکری و جوامع مختلف است گفت: این پیاده روی موجب ترس دشمن شده است.

حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه شهرری این هفته در حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) با اشاره به اینکه این حرکت عظیم درس های زیادی برای انسانها به همراه دارد گفت: این حماسه همه ساله با شکوه و اقتدار برگزار تا وحدت و انسجام مسلمانان به جهان نمایان شود.

امام جمعه شهرری به دیدار اخیر مقام معظم رهبری از دانش آموختگان دانشگاه امام حسین(ع) پرداخت و گفت: این دانشگاه برکت بزرگ الهی است زیرا جوانان متعهد و انقلابی آشنا به وظایف دینی و نظامی در این دانشگاه تربیت می‌شوند.

شاهچراغی اقتدار امروز ایران اسلامی را از برکت سپاه پاسداران برشمرد و اظهار داشت: در طول چهل سال توانستیم دشمنان را به زانو درآوریم چرا که این قدرت در سایه ایمان و ترس دشمن از اقتدار ایران است.

وی افزود: نمونه ترس و عقب نشینی دشمنان از جمهوری اسلامی ایران ساقط شدن پهپاد دشمنان و نمونه دیگر آن را راهپیمایی اربعین است که وحدت مسلمانان باعث ترس و منجر به نابودی دشمنان خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =