۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83522139
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزش خلخال نیازمند رسیدگی است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه خلخال با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان ورزش و جوانان استان اردبیل به بخش ورزش و جوانان این شهرستان گفت: برای رفع مشکلات این حوزه باید تلاش شود.

حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال با اشاره به انبوه مشکلات ورزشی منطقه افزود: بی‌توجهی به مطالبه‌گری جوانان این شهرستان در حوزه ورزش قابل قبول نیست.

او با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: اگر وضعیت ورزش و جوانان خلخال به این شکل ادامه و بی‌توجهی به زیرساخت‌ها و برنامه‌های ورزشی منطقه تداوم یابد، انتقادها از وضعیت ورزش و جوانان از تریبون نماز جمعه همچنان ادامه خواهد یافت.

خطیب جمعه خلخال همچنین توسعه همه‌جانبه خلخال را در گرو توسعه صنعت گردشگری دانست و افزود: راه‌های ارتباطی منطقه به استان گیلان از جمله جاده در حال ساخت

خلخال - ماسوله هم‌اکنون بعد از چندین سال تلاش به پایان عملیات رسیده و انتظار می‌رود هفت کیلومتر آماده‌سازی شده برای آسفالت جاده تا قبل از آغاز فصل سرما اجرا و افتتاح شود.

وی همچنین با اشاره به برخی بی‌مهری‌های مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل به جاده‌های در حال ساخت این منطقه از جمله راه ارتباطی گردشگری خلخال - ماسال اظهار داشت: این پروژه نیمه‌کاره رها شده و در صورت ادامه چنین روندی اعتبارات هزینه شده در آن هدر خواهد شد.

خلخال در جنوب اردبیل قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =