ارتش با کارکنانی مکتبی از ایران برابر تهدیدات دفاع می‌کند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از پایگاه وحدتی دزفول گفت: ارتش ما به خود می‌بالد که با کارکنانی مکتبی و انقلابی از کیان مقدس جمهوری اسلامی دفاع می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، «امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز تشکیل نهاد مقدس عقیدتی سیاسی، به همراه جمعی از فرماندهان این نیرو ضمن بازدید از پایگاه وحدتی دزفول، با کارکنان عقیدتی سیاسی این یگان دیدار کرد.

وی در این دیدار صمیمانه که در حاشیه بازدید از مرز چزابه صورت گرفت، ضمن تبریک سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: همکاری کارکنان صدیق عقیدتی سیاسی با سامانه فرماندهی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرمانده نیروی هوایی با بیان اینکه ثمره فعالیت‌های نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش به وضوح مشهود و قابل رویت است، اظهار داشت: امروز ارتش ما به خود می‌بالد که در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری با کارکنانی مکتبی و انقلابی از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی برابر تهدیدات دشمنان دفاع می‌کند و این همان هدف بنیانگذار انقلاب از تاسیس نهاد عقیدتی سیاسی است.

نصیرزاده با ابراز رضایت و خوشحالی از همکاری، همدلی، تلاش و فعالیت‌های شبانه‌روزی فرهنگی عقیدتی سیاسی پایگاه وحدتی دزفول با سامانه فرماندهی این یگان تصریح کرد: موفقیت‌های کارکنان و خانواده‌های این پایگاه در مسابقات قرآن و حدیث نیروی هوایی، ارتش و نیروهای مسلح، برپایی نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور در ایام نوروز و میزبانی زائرین کربلای معلی در ایام اربعین حسینی بخشی از نتایج این هماهنگی و تعامل است.

وی افزود: امیدوارم این تعامل و همبستگی میان کارکنان ارتش و سامانه عقیدتی سیاسی زمینه‌های پیشرفت ارتش مکتبی جمهوری اسلامی را در پی داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =