فرکی: از محرومیت هواداران پرسپولیس خوشحال نیستیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: از محرومیت هواداران پرسپولیس خوشحال نیستیم و دوست داشتیم بازی ما برابر پرسپولیس در حضور هواداران این تیم برگزار می‌شد.

حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر با بیان این مطلب افزود: دیدار با تیم بزرگی مانند پرسپولیس بازی مهمی برای ما محسوب می‌شود. بدون شک پرسپولیس یکی از پرافتخار ترین باشگاه‌های ایران است که ویژگی اصلی این تیم داشتن هواداران خوب و خونگرمی است که عاشق تیم‌شان هستند.

سرمربی پیکان تصریح کرد: بازی در برابر چنین تیمی می‌تواند برای ما اتفاق خوبی باشد. پیکان هم در شرایطی است که نیاز دارد به رتبه‌های بالای جدول راه پیدا کند. پرسپولیس در دو بازی اخیر خودش مقابل سپاهان و شهر خودرو شکست خورده البته این تیم در دیدار خود در جام حذفی برابر ماشین سازی در دقایق پایانی به برتری رسید.  

وی افزد: بازی برابر تیم‌های بزرگ برای هر تیمی مهم بوده و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. من علاقه‌مند هستم که در چنین بازی‌هایی برابر تیم‌های پرطرفدار و بزرگ به میدان برویم. این را در بازیکنان هم می‌توان مشاهده کرد که برای این دیدار حساس انگیزه زیادی دارند. بازیکنان مقابل چنین تیم‌هایی دوست دارند دیده شوند.  

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: متاسفانه این دیدار در غیاب هواداران برگزار می‌شود که ما به هیچ وجه از این اتفاق خوشحال نیستیم و دوست نداشتیم که دیدار ما برابر این تیم در غیاب هواداران برگزار شود. زیبایی فوتبال به حضور هواداران است چرا که بازیکنان در حضور هواداران احساس خوبی دارند و دوست دارند دیده شوند اما متاسفانه ما قانون گزار نیستیم.

وی ادامه داد: ما در نیمی از بازی‌های خودمان هوادار نداریم و در بازی‌های خودمان از داشتن هوادار محروم هستیم. سایپا و پیکان  از جمله باشگاه هایی هستند که به غیر از خانواده خود، هواداری ندارند. به همین دلیل ما دوست داشتیم برخلاف بازی‌های قبل حداقل در این مسابقه هوادار داشته باشیم تا انگیزه ای هم برای ما وجود داشته باشد. امیدوارم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی را انجام دهیم.

فرکی اضافه کرد: بر خلاف عملکرد خوبی که در ۶ مسابقه گذشته داشتیم، نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم اما امیدوارم در ادامه لیگ این نتایج را جبران کنیم. در هر صورتی من دوست دارم که تیم تحت هدایت من فوتبال خوب و قابل قبولی را به نمایش بگذارد. امیدوارم تماشاگران هم که از تلویزیون این بازی را می‌بینند لذت ببرند. مقابل پرسپولیس ما دنبال پیروزی هستیم. این حق طبیعی هر تیمی است که برای پیروزی مقابل حریفان تلاش کنند.

وی گفت: امیدوارم بازی پر گلی را شاهد باشیم. پرسپولیس در این فصل تنها سه گل زده و از طرفی هم چهار گل از حریفانش دریافت کرده است. ما ۱۲ گل زده و ۱۲ گل خورده را داریم و این نشان از هجومی بودن تیم ما است. پرسپولیس کمترین گل زده را دارد و خط دفاع ما هم بیشترین گل خورده را دارد. در هر صورت ما هم مشتاق هستیم تا ببینیم نتیجه این دیدار چه خواهد شد.

فرکی خاطرنشان کرد: ما به دنبال حفاظت از دروازه‌مان هم هستیم تا بتوانیم از نظر تفاضل گل هم شرایط خوبی به دست آوریم. خط حمله خوبی داریم اما اشتباهاتی داشتیم که اگر آن اتفاقات رخ نمی داد در حال حاضر تفاضل گل‌مان در جدول مثبت ۶ بود. از طرفی باید اشاره کنم که پرسپولیس تا اینجای لیگ مقابل ۶ تیم مدعی کسب سهمیه به میدان رفته است. ما هم در برابر تیم هایی قرار گرفتیم که هنوز شرایط تقابل با تیم‌های مدعی را تجربه نکردیم. ما با تیم های میانه جدولی روبه‌رو شدیم. ما منتظر هستیم تا ببینیم عملکرد خوبمان با چه نتیجه‌ای خاتمه می‌یابد.

سرمربی پیکان در مورد اینکه تیمش تنها یک برد داشته، گفت: این آمار برای ما خوب نیست اما وقتی ما وارد لیگ شدیم به غیر از دیدار با شهر خودرو در سایر دیدارهایمان عملکرد خوبی داشتیم. اگر اشتباهات فردی را نداشتیم شرایطمان خیلی بهتر بود. اشتباهاتی داشتیم که با بدشانسی توام شد. امیدوارم در ادامه بتوانیم شرایط خوبی را تجربه کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =