کالدرون: محرومیت هواداران یعنی ۱۰ نفره با پیکان بازی ‌می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تصمیم کمیته انضباطی را برای محروم کردن هواداران‌مان درک نمی‌کنم و در واقع ما برابر پیکان با یک بازیکن کمتر بازی می‌کنیم.

گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در هفته هفتم لیگ برتر با اشاره به این مسابقه اظهار داشت: همانطور که همیشه گفتم همه بازی‌های لیگ برای ما یک فینال است و باید  به طور حتم در این بازی پیروز شویم. ما برابر پیکانی بازی داریم که گل‌های زده زیادی در کارنامه دارد و گل‌های خورده این تیم هم زیاد است. باید بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و گلزنی کنیم.

وی در مورد محرومیت پرسپولیس از حضور هوادارانش در این دیدار افزود: همه می‌دانند پرسپولیس جزو سه تیمی است که در دنیا بهترین هواداران را دارد؛ این یک تصمیم دیگر از سوی کمیته انضباطی است که هنوز دلیل آن را متوجه نشدم. غیبت هواداران برای ما بدان معنا است که ما با یک بازیکن کمتر بازی می‌کنیم. حضور هواداران برای ما اهمیت زیادی دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آمار نه چندان خوب سرخپوشان در گلزنی اضافه کرد: برای تیم بزرگی مانند پرسپولیس تنها سه گل زده چندان جالب نیست. ما در ۲ بازی آخر نسبت به دیدارهای قبل عملکرد خوبی داشتیم و موقعیت گل بیشتری خلق کردیم. با توجه به عملکرد بازیکنان در بازی‌های آخر، به تیمم خوشبین هستم. ما در بازی برابر شهر خودرو چند موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردیم که در گذشته اینگونه نبود. تنها  راهی که می‌توانیم پیروز  شویم این است که مانند بازی با شهرخودرو بازی کنیم.

کالدرون خاطرنشان کرد: مشکل دیگر تیم ما محرومیت فرشاد احمدزاده و شجاع خلیل‌زاده است که من دلیل این را هم نمی‌دانم. از طرفی دیگر نگرانی من بابت بازیکنانی است که به اردو تیم ملی رفتند اما بازی نکردند. بازیکنان ما متاسفانه ۲ هفته با ما نبودند و این باعث بر هم خوردن ریتم آنها می‌شود. (حسین) کنعانی‌زادگان و (علیرضا) بیرانوند هم ۲ بازی به طور کامل برای تیم ملی به میدان رفتند و احمد نوراللهی هم در یک بازی حضور داشت. بشار رسن هم مشکل پاسپورت داشت و به این بازی نخواهد رسید. در مجموع با توجه به همه مشکلات من نسبت به تیم خوشبین هستم البته امیدوارم (مهدی) ترابی بتواند به این بازی برسد.

وی در مورد اینکه آیا تغییرات در بخش مدیریت تیم و همچنین باشگاه روی آرامش تیم پرسپولیس تاثیر خواهد گذاشت یا خیر، تصریح کرد: تغییراتی که در باشگاه به وجود آمد، تاثیری در روند کاری من نداشت. ما  کادر فنی، بازیکنان و تمرینات خوبی ا داشتیم و در این مورد نمی‌توانیم بهانه‌ای داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل فضای ملتهب فوتبال ایران تاکید کرد: در مرحله اول به عنوان مربی ما باید به بازیکنان‌مان یاد دهیم که با ایجاد درگیری با داور نظر او تغییر نخواهد کرد. در تیم من این مشکل وجود داشت اما رفته رفته آن را حل کردیم. همیشه بازیکنانی هستند که با داور صحبت و به تصمیمات او اعتراض می‌کنند اما این اتفاق خوبی نیست. در حقیقت خدمت به تیم باید تنها دغدغه بازیکن باشد. داور ممکن است مانند همه ما اشتباهاتی داشته باشد و کمیته داوران به این مسائل رسیدگی خواهد کرد. این مسائل با صحبت کردن در زمین حل نمی‌شود. مربیان به بازیکنان یاد دهند که با اعتراض به داور در زمین چیزی عوض نمی‌شود. این از همه چیز مهم‌تر است. بازیکنان نیز باید تمام توانشان را برای ارائه عملکرد خود به کار گیرند.

در ادامه علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس هم در مورد صدور کارت افشین پیروانی و حضور او روی نیمکت در بازی با پیکان خاطرنشان کرد: مکاتبات خود را در این زمینه با سازمان لیگ انجام دادیم و فکر نمی‌کنیم که مشکلی از این بابت وجود داشته باشد. کارت افشین پیروانی برای همراهی تیم در بازی با پیکان صادر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =