سقوط پراید در کانال آبیاری کشاورزی گتوند موجب مرگ ۲ نفر شد

دزفول- ایرنا- حادثه سقوط خودروی پراید درکانال بزرگ آبیاری کشاورزی در نزدیکی روستای سله چین در بخش مرکزی شهرستان گتوند ۲ پسر را به کام مرگ کشاند.

رئیس فوریت های پزشکی شهرستان گتوند روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این حادثه حدود ساعت۱۱:۳۰ دقیقه به این مرکز اعلام شد، افزود: پس از اطلاع، نیروها با آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
عیسی بشیری افزود: خودروی پراید سه سرنشین داشت، که ۲ پسرنوجوان و جوان  هشت و ۱۸ساله از سرنشینان این خودرو غرق شدند، و یک پسر ۱۰ ساله نجات یافت.
وی با بیان اینکه حادثه دیدگان از عشایر بخش مرکزی گتوند هستند، اضافه کرد: هم اکنون جستجو برای پیدا کردن جسد غرق شدگان با حضور نیروهای امدادی عملیاتی و دیگر دستگاه های مدیریت بحران شهرستان گتوند ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، کانال بزرگ آبیاری کشاورزی که برای تامین آب اراضی کشاورزی شهرستان گتوند و کشت و صنعت کارون از دهه های گذشته احداث شده است، به دلیل نداشتن گاردریل  و علائم هشدار دهنده کافی هرساله صحنه حوادث ناگواری در طول مسیر است.
تاسیسات و سازه های آبی کانال بزرگ آبیاری کشاورزی شهرستان گتوند زیر نظر شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کارون بزرگ(گتوند) سازمان آب و برق خوزستان است.
کمبود امکانات امداد رسانی مدیریت بحران شهرستان گتوند در حوادث، مشکلات زیادی را برای نیروهای امدادی عملیاتی ایجاد می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =