دستگیری مدیر آمدنیوز اوج اقتدار و هوشمندی سپاه پاسداران است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: دستگیری روح الله زم سرشبکه و مدیر آمدنیوز اوج اقتدار، آمادگی ،هوشمندی و اشراف اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع این شهر افزود: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقشه های دشمنان را خنثی کرده و لرزه بر اندام آنان انداخته است.
وی گفت: سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری زم دشمنان را به حیرت وا داشته است و جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌های دشمنان در بخش های مختلف  بسیار مقتدرتر از گذشته شده است.
امام جمعه میامی القای ناامیدی و ناکارآمدی نظام اسلامی را یکی از نقشه های دشمنان دانست و افزود : مسئولان باید با عملکرد مناسب ، حل مشکلات معیشتی  و ایجاد اشتغال نقشه دشمنان را برملا کنند.
وی ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی اظهارداشت : اربعین تجلی شکوه و عظمت اسلام است و این حرکت عظیم نقشه های دشمنان را در عرصه های مختلف خنثی می کند.
امام جمعه میامی ادامه داد: اربعین نماد وحدت اسلامی است و  این حرکت عظیم زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.
خطیب جمعه میامی با بیان اینکه اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین زنگ خطری برای دشمنان است گفت : همایش اربعین نشان داد که مسلمانان باوحدت می توانند در برابر زورگویان بایستند. 
وی در آستانه سالروز شهادت شهید مصطفی خمینی گفت : این شهید در اوج‌گیری انقلاب اسلامی نقش موثری داشته است.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی تصریح کرد : برای جلوگیری از هزینه های بالای درمانی  و برای سلامتی لازم است تا به ورزش توجه بیشتری شود. 
خطیب جمعه میامی گفت : توجه به امر ورزش مهمترین راهکار برای حفظ سلامت جسم و روح جوانان و نوجوانان یک جامعه است .
صفایی پور افزود : نبود برخی امکانات ورزشی ازجمله استخر ، زمین چمن و دیگر امکانات ورزشی در سطح شهرستان از نیازهای مهم ورزشی است تا بدین وسیله با ایجاد شرایط مطلوب زمینه موفقیت و جذب بیشتر جوانان این شهرستان فراهم شود.

سرخط اخبار استان‌ها