۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۱
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83521951
۰ نفر

برچسب‌ها

ال‌کلاسیکو به تعویق افتاد

تهران- ایرنا- کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفت تا به دلیل ناآرامی‌های اخیر در کاتالونیا، دیدار رفت ال‌کلاسیکوی فصل جدید را به تعویق انداخته و برای این منظور ۱۸ دسامبر (۲۷ آذرماه) را پیشنهاد داده است.

دیدار مذکور قرار بود روز شنبه ۲۶ اکتبر (۴ آبان‌ماه) در نیوکمپ بارسلون برگزار شود اما لالیگا اسپانیا هفته جاری از تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید درخواست کرد تا این دیدار را به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در مادرید منتقل کنند و در عوض دیدار برگشت در نیوکمپ برگزار شود البته پس از فروکش کردن ناآرامی‌ها.

«ارنستو والورده» سرمربی آبی اناری‌ها در این خصوص اظهار داشت: من و بازیکنان می‌خواهیم که بازی در نیوکمپ برگزار شود نه جایی دیگر.

فدراسیون فوتبال اسپانیا پیشنهاد داده که دیدار چهارشنبه ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) برگزار شود و این در حالی است که لالیگا مصرانه معتقد است به دلیل تاثیر رسانه‌ای و پخش جهانی ال‌کلاسیکو، بهتر است این دیدار در یک روز آخر هفته برگزار شده و یه این دلیل نیز روز شنبه ۷ دسامبر (۱۶ آذر) را پیشنهاد داده است.

بدنبال رای دادگاه عالی اسپانیا مبنی بر صدور حکم حبس ۹ تا ۱۳ ساله برای ۹ رهبر استقلال‌طلب کاتالونیا به دلیل نقش داشتن در تلاش سال ۲۰۱۷ در راستای استقلال یکطرفه از اسپانیا، شهر بارسلون سه شبانه روز متوالی در آشوب و اعتراض به سر می‌برد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =