۲۵ مهر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83521768
۱ نفر

برچسب‌ها

غلامی: بضاعت استقلال همین است

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: بضاعت استقلال همین است و همه تحت فشار قرار دارند؛ باور کنید خود ما دوست داریم از زیر این فشار خارج شویم.

«عارف غلامی» پس از پایان بازی استقلال و فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: فشار روی استقلال زیاد بود اما نشان دادیم می‌توانیم خوب کار کرده و نتیجه مطلوب را به دست آوریم.

وی افزود: هواداران حق دارند اعتراض کنند نتایج تا حدودی در شان استقلال نیست و یک اتفاقاتی افتاده که به بازیکنان ربطی ندارد. از این عزیزان می‌خواهم صبور بوده و کمک کنند تا نتایج بهتری را در آینده به دست آوریم.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: بضاعت استقلال همین است و همه تحت فشار قرار دارند. باور کنید خود ما دوست داریم از زیر این فشار خارج شویم.

غلامی تصریح کرد: بابت اتفاقاتی که در شهرآورد رخ داد از بنیادی‌فر عذرخواهی می‌کنم کارم اشتباه بود اما فکر نمی‌کردم اینقدر اشتباهم بزرگ باشد و می‌دانم اشتباه کردم. دفعه اولم بود که چنین اشتباهی می‌کنم. من تا به امروز سه کارت زرد هم نگرفته بودم و امیدوارم به من تخفیف بدهند. 

وی تاکید کرد: تیم بزرگ اگر برنده شود تحت فشار است چون بازی بعدی را باید ببرد. اگر هم نتیجه نگیرد حق مسلم هواداران است که اعتراض کنند.

غلامی در پایان گفت: من نمی‌دانم سال‌های گذشته چه شده و ربطی به من ندارد و باید همه با هم تلاش کنیم که تیم نتیجه بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =