۲۵ مهر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83521759
۰ نفر

برچسب‌ها

رضاوند: خطا روی من پنالتی بود

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکن حریف وقتی مرا زد کف پایش بیرون بود و به نظرم من در محوطه جریمه بودم و خطایی که صورت گرفت پنالتی بود.

«آرش رضاوند» پس از پایان بازی استقلال و فجرسپاسی شیراز در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های ایران اظهار داشت: بازی سختی بود. استقلال موقعیت‌های زیادی داشت حتی دو تا سه بار توپ را به تیرک دروازه زدیم.

وی افزود: بازی جام حذفی همیشه سخت است و امروز دیدید که فجرسپاسی برای رویارویی مقابل استقلال انگیزه‌های زیادی داشت.

رضاوند خاطرنشان کرد: اگر شانس با استقلال یار بود و از فرصت‌های خود استفاده می‌کرد می‌توانست در وقت‌های قانونی به پیروزی رسیده و کار به وقت‌های اضافه کشیده نشود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: بازیکنان استقلال تلاش می‌کنند تا خوب بازی و رضایت هواداران را جلب کنند. تیم ما نیاز به هماهنگی بیشتری دارد.

وی تاکید کرد: بازیکن فجرسپاسی بر روی من خطای پنالتی انجام داد و داور می‌توانست این کار را انجام دهد اما از آن صرفنظر کرد.

رضاوند در پایان گفت: بازیکن حریف وقتی مرا زد کف پایش بیرون بود و به نظرم من در محوطه جریمه بودم و خطایی که صورت گرفت پنالتی بود.

تیم فوتبال استقلال با پیروزی در وقت‌های اضافه مقابل فجرسپاسی راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه‌های ایران شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =