۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۷:۳۱
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 83521626
۰ نفر

برچسب‌ها

خیرین ۱۱۰۰ میلیارد تومان در بخش سلامت سرمایه‌گذاری کردند

کرمان - ایرنا - به گفته معاون امور استان‌های مجمع خیرین سلامت کشور طی سال جاری، خیرین به رغم مشکلات اقتصادی تاکنون افزون بر یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در بخش سلامت و درمان سرمایه‌گذاری کرده اند و این رویکرد دنبال خواهد شد.

 اسماعیل غنیان شبانگاه پنجشنبه در آیین انجام نخستین جشن پیوند قرنیه چشم در بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان سیرجان افزود: بیش از یک دهه از عمر مجمع خیرین سلامت کشور می‌گذرد و با استقبال بسیار خوبی که توسط خیران صورت گرفت، در ۳۰۰ شهر و منقطه کشور بیش از ۱۲۰ هزار خیر سلامت فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه قصد داریم مدیریت هم بر عهده خیرین باشد تصریح کرد: شهرستان سیرجان یکی از مناطق فعال کشور در بخش جذب و فعالیت خیرین سلامت است و اگر این آهنگ فعالیت در دیگر مناطق هم ادامه داشته باشد، مشکلات درمانی مردم توسط خیرین بر طرف می شود.

معاون امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور اظهار داشت: در شهرستان سیرجان خیرین سلامت حرکت ها و اقدامات خوبی داشتند، امروز به همت آنان بخش پیوند قرنیه چشم بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان عملیاتی شده که خدمت بزرگی را به مردم ارائه کرده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان سیرجان نیز گفت: سیرجان جزء محدود شهرستان هایی است که به همت خیرین سلامت دارای بخش چشم پزشکی با عمل جراحی قرنیه و شبکیه است که هزینه تجهیزات ۲۵ میلیارد ریالی از طریق خیرین سلامت پرداخت شد.
غلامعباس محمدی افزود: اهالی سیرجان تاکنون برای انجام عمل چشم با هزینه های گزاف و سختی سفر به مراکز استان ها از جمله تهران، شیراز و یزد مراجعه می کردند که با ایجاد شرایط عمل چشم در سیرجان این سفرها و هزینه ها را نخواهند داشت.

در این آیین از چهار نفر از خیرین سلامت شهرستان سیرجان تجلیل به عمل آمد.

نخستین عمل جراحی پیوند قرنیه چشم با موفقیت بر روی یک بیمار در بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان انجام شد.

شهرستان سیرجان در فاصله ۱۸۵ کیلومتری غرب مرکز استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =