ایثارگران و جانبازان، نماد عزت و سربلندی انقلاب هستند

تهران- ایرنا- رئیس فراکسیون امید مجلس، ایثارگران و جانبازان را نماد عزت، سربلندی، مقاومت ملت ایران و انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: اگر روزی یاد شهیدان، جانبازان، رزمندگان و آزادگان در جامعه‌ ضعیف شد باید نگران باشیم.

به گزارش امیدنامه، محمدرضا عارف روز پنجشنبه در دیدار کوروش ابراهیمی جانباز ۷۰ درصد، ایثارگران و جانبازان را نماد عزت، سربلندی، مقاومت، آزادگی، شرف و بزرگی ملت ایران و انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: شما و خانواده‌های عزیز جانبازان و ایثارگران می‌دانید تاثیر عاشورا تا چه اندازه بر اراده، حرکت و تصمیم رزمندگان و ایثارگران و شهدای ما نقش داشت و این عزیزان تا چه اندازه به اباعبدالله و عاشورا عشق داشتند و چه پیوند عمیقی میان امام حسین(ع) و دفاع مقدس و جانبازان، شهیدان و ایثارگران ما بوده و هست.
وی به نقش تاثیرگذار جانبازان و ایثارگران در تسهیل رفت و آمد ایرانیان به کربلا اشاره کرد و گفت: باید همواره در جامعه ما ذکر و یاد شهیدان و جانبازان و ایثارگران زنده باشد. اگر روزی یاد شهیدان، جانبازان، رزمندگان و آزادگان در جامعه‌مان ضعیف شد باید نگران باشیم چرا که علت توانمندی انقلاب در کاری است که شهیدان کردند و اوج عظمت انقلاب ما در دفاع مقدس آشکار شد. البته نباید بگذاریم از این سرمایه عظیم مورد سوء استفاده جریانی قرار بگیرد.
در این دیدار که فریده اولاد قباد و محسن علیجانی دیگر نمایندگان عضو فراکسیون امید نیز حضور داشتند، کوروش ابراهیمی جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس با ابراز خرسندی از  این دیدار خطاب به محمدرضا عارف گفت: نقش و تاثیرگذاری جنابعالی در مسئولیت‌های که بر عهده داشته‌اید چه در دولت و چه در مجلس در یادها مانده و خواهد ماند و شخصا از روش و منشی که در پیش گرفته اید استقبال می کنم و انتظارم این است دیگر مدیران نیز  همین روش و منش اخلاقی را الگو قرار دهند.
بر اساس این گزارش، کوروش ابراهیمی در سال ۱۳۶۶ در عملیات کربلای ۱۰ مجروح و به جانبازی نائل گشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =