همه ناوگان اتوبوسی کشور تا یکشنبه در اختیار زائران اربعین است

تهران- ایرنا- سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور اعلام کرد که از امروز ( پنج‌شنبه، 25 مهر) تا یکشنبه 28 مهرماه همه ناوگان اتوبوس بین‌شهری کشور در خدمت زائران اربعین حسینی خواهد بود.

روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در اطلاعیه ای آورده است: «به اطلاع هموطنان می رساند، با توجه به موج بازگشت زائران اربعین حسینی، همه ناوگان اتوبوس بین شهری از روز پنج شنبه (25 مهر ماه) تا یکشنبه (28 مهرماه) برای جابه جایی زائران از مبادی مرزی چهارگانه اختصاص خواهد یافت.»

بر این اساس، برای سفرهای بین شهری باید از سایر ناوگان‌های عمومی استفاده کرد.

در ادامه اطلاعیه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آمده است: از هم وطنانی که در ایام یاد شده الزام به سفر بین شهری با ناوگان اتوبوسی دارند، تقاضا می شود از سایر ناوگان عمومی جاده‌ای از جمله مینی‌بوس و سواری کرایه موجود در پایانه‌های مسافربری استفاده کنند. 

این سازمان از مساعدت و همراهی مردم با برنامه‌های بخش حمل‌ونقل عمومی در ایام اربعین برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، تشکر و قدردانی کرده است.

عبدالهاشم حسن‌نیا، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور نیز صبح امروز (25 مهر) در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران با توجه به روزهای اوج بازگشت زائران اربعین حسینی گفت:« از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده، شاهد اوج بازگشت زائران اربعین حسینی خواهیم بود. بر این اساسف تصمیم گرفته شده از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه، ۱۰۰ درصد ناوگان اتوبوسی حمل و نقل جاده‌ای کشور (بین شهری) برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی مورد استفاده قرار گیرند.»

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =