شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی اعضای خود را شناخت

ارومیه- ایرنا- رییس شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی گفت: اعضای این شورا با حضور حداکثری احزاب اصلاح‌طلب استان مشخص شدند.

علیرضا رادفر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در توضیح چگونگی انتخاب اعضای شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی بیان کرد: ۲۰ حزب فعال اصلاح‌طلب در استان اقدام به معرفی ۵۶ شخص حقیقی برای عضویت در شورا کردند که از این بین ۱۰ نفر انتخاب شدند.

وی ادامه داد: با حضور «احمد صادق بناب» رابط اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی، دبیران یا نمایندگان احزاب اصلاح طلب استان و ۱۰ عضو حقیقی منتخب، «علی‌اکبر عسگری» به عنوان نائب رییس اول، «محمد اکبریان» نائب رییس دوم، «فریده قاسمی» دبیر اول و «نادر علیزاده» به عنوان دبیر دوم انتخاب شدند.

وی همچنین از انتخاب روسای چهار کارگروه این شورا نیز خبر داد و اظهار داشت: در آخرین نشست شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی «عزیز حسنی نالوسی» به عنوان رییس کارگروه شهرستان‌ها، «ادوین خانشان» رییس کارگروه ارزیابی و پایش، «محمد خزایی» رییس کارگروه برنامه‌ریزی، «هوشنگ عطاپور» رییس کارگروه ارتباطات و رسانه و «علی اکبر عسگری» به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب شدند.

«رادفر» با بیان اینکه شورای‌عالی اصلاح‌طلبان با مجوز وزارت کشور و به منظور ایجاد وحدت، هماهنگی و انسجام بیشتر در جبهه اصلاح‌طلبان کشور تشکیل شده، گفت: تاکید بر قانون، تکثرگرایی و پایبندی به گفتمان اصلاح‌طلبی از اهداف تشکیل این شوراست.

وی تنش‌زدایی، گفت و گو، مشارکت، شایسته‌گزینی و مردم‌سالاری را از جمله اهدافی دانست که در آیین‌نامه شورای عالی اصلاح‌طلبان به آن اشاره شد و افزود: برای تحقق این مهم شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

رییس شورای اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه این شورا در جهت اجرای سیاست‌های کلی شورای عالی اصلاح‌طلبان انسجام لازم را دارد، بیان کرد: در تلاش برای افزایش هم‌افزایی اصلاح‌طلبان آذربایجان‌غربی هستیم.

وی با بیان اینکه فعالیت شورای اصطلاح‌طلبان نباید مقطعی و مختص انتخابات باشد، اظهار داشت: در مواقع لزوم نسبت به اعلام موضع و تصمیم‌گیری پیرامون مسائل اساسی اقدام می‌شود.

«رادفر» با اعلام اینکه اعضای شورای اصلاح‌طلبان در شهرستان‌های آذربایجان‌غربی نیز به زودی معرفی می‌شوند، گفت: ورود عرصه انتخابات و مشارکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دیگر اهداف مهم این شوراست.

به گزارش ایرنا اعضای شورای اصلاح طلبان آذربایجان غربی طی انتخاباتی بین احزاب و به مدت ۲ سال انتخاب شده‌اند.

علیرضا رادفر در اوایل شهریورماه سال جاری به عنوان رییس شورای اصلاح طلبان آذربایجان غربی انتخاب شده است؛ وی پیشتر معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی در دولت تدبیر و امید بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =