پیروانی در تمرین سرخپوشان معارفه شد

تهران- ایرنا- معارفه افشین پیروانی به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (پنجشنبه) سرخپوشان و با حضور محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انجام شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که ابتدا پیروانی به عنوان جانشین محسن خلیلی به اعضای کادرفنی و بازیکنان توسط مدیرعامل معرفی شد.

پیروانی متولد ۱۷ بهمن ۱۳۴۸ شیراز است و از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۴ در ۲۰۹ بازی برای تیم پرسپولیس به میدان رفت و ۱۴ گل نیز به ثمر رساند. او  در ۶۶ دیدار نیز برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کرده است.  

پیروانی بعد از اینکه در سال ۲۰۰۵ کفش‌های خود را آویخت با سمت مربی در تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه‌های پرسپولیس، استیل آذین و سنگ آهن بافق فعالیت کرد. او در مقطعی نیز سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بود.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ١١:٣٠ در ورزشگاه کاظمی و با حضور ملی‌پوشان پیگیری شد.

همه بازیکنان به غیر از آدام همتی، بشار رسن و کمال کامیابی‌نیا در این تمرین حضور داشتند. سیامک نعمتی از ابتدا زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد.

این تمرین پس از صحبت‌های کالدرون و مراسم معارفه افشین پیروانی با انجام حرکات ترکیبی بدنسازی و استقامتی آغاز شد.

بیشتر زمان این تمرین به پاسکاری‌های تند و سریع در نیمی از زمین اختصاص یافت. در بخشی از تمرین امروز مهدی ترابی مصدوم شد و به رختکن رفت.

۱۰۰ هوادار حاضر در تمرین امروز سرخپوشان در بخشی از تشویق‌هایشان در واکنش به عدم دعوت از شجاع خلیل‌زاده به تیم ملی علیه محمدرضا ساکت شعار سر دادند.

کالدرون این تمرین را از کنار زمین مشاهده می‌کرد و کریم باقری که در میانه زمین حضور داشت، مجری برنامه‌های سرمربی تیم  بود و نکات تاکتیکی و برنامه‌ها را برای بازیکنان تشریح می‌کرد.

خواکین هم از روی دفترچه‌ای که در دست داشت، نکاتی را یادآور می شد.

علی علیپور دقایقی از اینکه برخی‌ افراد از تمرین فیلمبرداری می‌کردند ناراحت بود و در اقدامی عجیب اعلام کرد که این مسائل برای او حاشیه ایجاد می‌کند.

فرشاد احمدزاده هم با شماره ٧٧ در زمین حاضر شد.

تنیس فوتبال برنامه دیگر سرخپوشان در این تمرین بود که بیرانوند و رادوشوویچ هم در این تمرین همراه سایر نفرات پا به توپ شدند که کری جالبی هم بین بازیکان دایجاد شدخ بود.

کالدرون چند دقیقه هم با مربی دروازه‌بان‌های تیمش به صورت اختصاصی در قسمتی از زمین جلسه برگزار کرذ تا از شرایط گلرها مطلع باشد. در صحنه ای علی علیپور و شجاع خلیل زاده دو بازیکن پرسپولیس دچار درگیری لفظی شدند که با دخالت کریم باقری این موضوع به سرعت خاتحه یافت.

همچنین در پایان تمرین هم هوادار بدون اجازه قصد ورود داشت که این موضوع دقایقی باعث ایجاد درگیری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =