پیگیری جدی بر ایجاد شهرک تخصصی صنعتی با سرمایه گذاران خارجی در زنجان

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: ایجاد شهرک تخصصی صنعتی با حضور سرمایه گذاران خارجی در زنجان ضروری است و برای راه‌اندازی این شهرک باید پیگیری‌های جدی و مستمر از سوی متولیان اصلی و دستگاه‌های اجرایی مرتبط در زنجان صورت گیرد.

 فتح الله حقیقی شامگاه پنجشنبه در جلسه توسعه اقتصادی استان که با موضوع بررسی وضعیت شهرک‌های صنعتی استان برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان و امکانات موجود در زنجان برای جذب سرمایه گذاران خارجی، تصریح کرد: پیگیری‌های جدی در این خصوص باید بطور مستمر و از طریق کانال متولیان اصلی و تا زمان حصول نتیجه نهایی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: پیگیری‌های پراکنده توسط افراد مختلف می‌تواند روند پیشبرد پروژه ایجاد شهرک صنایع سرمایه‌گذاران خارجی در زنجان را با وقفه مواجه کند.
استاندار زنجان، معاونان خود و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط را مکلف کرد تا با انجام مکاتبات لازم، پیگیری های جدی در این زمینه انجام دهند و کمیته کاری با این موضوع تشکیل دهند.
ضرورت توجه به توسعه گردشگری در استان، نقشه راه و پنجره واحد سرمایه گذاری در کنار موضوعاتی همچون بررسی نظام بودجه‌ای استان، ترغیب حضور برخی شرکت ها در بورس و راهکارهای عملیاتی برای رفع مشکلات مالی برخی از اداره های استان از دیگر مسائلی است که در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =