رئیس دفتر رئیس جمهوری سه طرح آموزشی دانشگاه گرمسار را افتتاح کرد

سمنان- ایرنا- سه طرح آموزشی و عمرانی دانشگاه گرمسار روز پنجشنبه با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و علیرضا آشناگر استاندار سمنان با ۱۲۸ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

فرماندار گرمسار روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های آموزشی و عمرانی دانشگاه گرمسار در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: طرح فضای سبز این دانشگاه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال با حضور رئیس دفتر رئیس‌جمهوری افتتاح شد.
وحید رجایی ادامه داد: همچنین طرح آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های قابل بهره برداری با حضور واعظی است.
 وی خاطر نشان کرد: گام دوم ساخت ساختمان آموزشی دانشگاه با اعتبار ۹۲ میلیارد ریال امروز با حضور مسئولان استانی و کشوری به بهره‌برداری رسید.
فرماندار گرمسار گفت: با توجه به فعالیت بیش از یکهزار واحد تولیدی و صنعتی در غرب استان سمنان توسعه دانشگاه گرمسار می‌تواند در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی در منطقه تاثیرگذار باشد.
رجایی گفت: زیرساخت‌های توسعه علمی و پژوهشی در شهرستان گرمسار فراهم است و فعالان اقتصادی از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال پایدار بهره ببرند.
واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و آموزشی در شهرهای گرمسار و دامغان و شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان در قالب سفر یک روزه به این استان سفر کرده است.
شهرستان گرمسار در غرب استان سمنان واقع شده است و بر اساس سرشماری سال ۹۵ این شهرستان ۷۷ هزار و ۴۲۱ نفر در ۲۵ هزار و ۵۸۵ خانوار دارد که شامل ۳۹ هزار و ۱۷۲ نفر مرد و ۳۸ هزار و ۲۴۹ نفر زن و ۶۲ هزار و ۱۹۰ جمعیت شهری و ۱۵ هزار و ۲۳۱ جمعیت روستایی است.