۲۵ مهر ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۹
کد خبرنگار: 1464
کد خبر: 83520862
۰ نفر

برچسب‌ها

فضای مجازی را نمی‌توان محدود کرد

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: فضای مجازی را نمی‌توان محدود کرد بلکه باید نظارت و مدیریت شود و با فرهنگ‌سازی صحیح در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب هدایت و با برنامه‌ریزی از آن استفاده کرد.

حجت الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی روز پنجشنبه در کمیته رصد فضای مجازی شهرستان افزود: برای فرهنگ‌سازی استفاده درست از فضای مجازی باید نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی برای جوانان  و خانواده‌ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌هایی که به خاطر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد به دلیل ناآگاهی افراد به این فضا و استفاده نادرست از آن است ،اگر فرهنگ‌سازی درست شود می‌توان از برخی مشکلات پیشگیری کرد.

رئیس شورای فرهنگ‌عمومی مهریز تاکید کرد: آسیب‌های این فضا قابل جبران نیست باید توسط آموزش و پرورش و سایر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی موضوع آموزش جدی گرفته شود.

محی‌الدینی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای‌اسلامی هستیم تصریح کرد: نظارت و ساماندهی برخی کانال‌های منطقه مساله مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد .

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و  اجتنماعی مهریز گفت: نظارت و مدیریت فضای مجازی همراه با برگزاری دوره‌های آموزشی جزو ضروریات است.

محمدجواد برزگر افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی به خصوص برای دانش‌آموزان با همکاری بخش‌های مختلف باید توسط آموزش و پرورش جدی گرفته شود.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو  تاکید کرد: باید با نظارت و ساماندهی فضای مجازی برای برگزاری باشکوه و حداکثری انتخابات اقدام کرد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =