شورای فرهنگ عمومی مهمترین رکن توسعه فرهنگی است

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: شورای فرهنگ عمومی، مهمترین رکن توسعه فرهنگی و استحکام بخش پایه‎های آرامش، امنیت و اخلاق در جامعه است.

به گزارش ایرنا احمد حسین فتایی روز چهارشنبه در نشست شورای عمومی لرستان اظهار داشت: دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان با بهره مندی از نظریات کارشناسان و صاحبنظران و رصد نیازمندی ها و ناهنجاری ها همچنین شناسایی نقاط قوت و ظرفیت های فرهنگی در استان، برگزاری منظم جلسات و تدوین دستور کارهای متناسب با شرایط استان را در دستور کار خود دارد.

وی گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی به مثابه قانون است و اعضای شورا و همچنین دستگاه های اجرایی استان باید نسبت به اجرای دقیق این مصوبات اهتمام ورزیده و نتایج را به دبیرخانه شورا ارائه دهند.

فتایی با اشاره به ۱۴ آبان روز بزرگداشت فرهنگ عمومی ادامه داد: یکی از دستور کارهای یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، هماهنگی برگزاری مراسمات این روز بود که در قالب مصوبه به دستگاه های عضو ابلاغ خواهد شد، همچنین برنامه ویژه این روز توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که جزئیات آن در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =