کاپیتان تیم فوتبال پیکان: برابر پرسپولیس دنبال سه امتیاز هستیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: دوست نداشتیم در ورزشگاه خالی برابر پرسپولیس قرار بگیریم و در این مسابقه دنبال سه امتیاز هستیم.

علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به دیدار پیش رو پیکان برابر پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر گفت: بازی سختی پیش رو داریم. پرسپولیس قهرمان سال‌های اخیر ایران بوده و به دنبال تکرار موفقیت‌هایش است اما این بازی برای ما نیز حساس بوده و به طور حتم برای کسب سه امتیاز برابر پرسپولیس به میدان می‌رویم.

وی افزود: پیکان همیشه برابر تیم‌های بزرگ نتایج خوبی گرفته است. امسال هم می‌خواهیم که شرایط خوبمان را ادامه دهیم. ما در لیگ سه بازی را واگذار کردیم و بیش از این نباید امتیاز از دست بدهیم و از همین بازی نیز می‌خواهیم که امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان با اشاره به محرومیت هواداران پرسپولیس در دیدار پیش رو و تاثیر این موضوع روی بازی، اضافه کرد: بهتر است اگر جریمه‌ای قرار است صورت بگیرد به باشگاه ها اختصاص بیاید نه اینکه هواداران که بزرگترین سرمایه فوتبال هستند از دیدن بازی تیمشان محروم باشند. در خیلی از کشورها پول می دهند تا افراد برای تماشای بازی تیمشان به ورزشگاه بیایند اما متاسفانه با تصمیمات نادرست، مردم را از فوتبال دور می‌کنند. فوتبال بدون هوادار معنا ندارد و بازی به طور حتم بی روح می‌شود. شاید این موضوع به نفع ما باشد اما در مجموع با چنین تصمیماتی مخالف هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در تعطیلات لیگ برنامه‌های تمرینی خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازی‌های تدارکاتی خوبی را انجام دادیم. خودمان را برای یک بازی سخت و حساس در لیگ آماده کردیم تا در ادامه لیگ بتوانیم موفق ظاهر شویم.

حمودی خاطرنشان کرد: اگر دقت کرده باشید تیم ما از نظر فنی از تیم‌های بالا نشین جدول نیز بهتر بازی می‌کند اما با بدشانسی مواجه شدیم. اگر این بدشانسی‌ها نبود اکنون در بالای جدول بودیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =