۶۰ اثر از اساتید خوشنویسی ایران در مریوان به نمایش درآمد

سنندج- ایرنا - ۶۰ اثر از اساتید خوشنویسی ایران از در نمایشگاهی با عنوان دست‌خط در نگارخانه شهر مریوان به نمایش درآمد.

هفتمین نمایشگاه کشوری خوشنویسی با عنوان دست‌خط بعدازظهر امروز چهارشنبه در نگارخانه شهر مریوان با حضور جمعی از اساتید خوشنویسی گشایش یافت.

سرپرست انجمن خوشنویسان استان کردستان عصر چهارشنبه در حاشیه برپایی این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ۲ سال پیش تاکنون برپایی نمایشگاه‌های خوشنویسی با عنوان دست‌خط آغاز شده و کردستان هفتمین استانی است که در آن برپا شده است.

امجد افتخار با اعلام اینکه در این نمایشگاه ۶۰ اثر از اساتید خوشنویسی ایران در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است، اضافه کرد: ۱۰ اثر از اساتید خوشنویسی تهران و مابقی هم از اساتید استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان و ایلام است.

وی با اشاره به اینکه  این نمایشگاه در مریوان به مدت یک هفته پذیرای بازدیدکنندگان است، یادآور شد: این نمایشگاه به منظور آگاهی رسانی بیشتر به مردم در خصوص خوشنویسی و دیدن آثار برجسته اساتید رده اول ایران برپا شده است.

سرپرست انجمن خوشنویسان استان کردستان گفت: روز جمعه هم چنین نمایشگاهی در نگارخانه ارشاد سنندج با حضور اساتید خوشنویسی ایران هم چون رضا بنی رضی، علی شیرازی، یادگار خیام و جمع از اساتید خوشنویسی استان برپا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =