نیروی هوایی ارتش با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زوار کربلا است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش انتقال مصدومین اربعین توسط هواپیمای C۱۳۰ به تهران گفت: نیروی هوایی ارتش با تمام توان و امکانات خود آماده خدمت رسانی بیشتر به زوار کربلا طی روزهای منتهی به اربعین حسینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده»  روز چهارشنبه درباره برنامه‌های این نیرو برای مشارکت فعال در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، اظهار داشت: براساس ماموریت ذاتی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، هواپیمای C۱۳۰ نیروی هوایی ارتش با ۵۰ تخت بیمارستانی سیار، از تهران جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) عازم فرودگاه ایلام و مرز زمینی مهران شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه افزود: تیم امدادی اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش متشکل از ۸ نفر از متخصصین این نیرو به همراه نفراتی از اورژانس تهران با تجهیزات و امکانات کامل پزشکی برای درمان و انتقال به موقع بیماران به منطقه اعزام شدند.

سرتیپ نصیرزاده خاطرنشان کرد: در این امدادرسانی ۴۴ نفر مصدوم از فرودگاه ایلام به تهران انتقال داده شد که ۱۵ نفر از این بیماران برای بهره‌مندی از امکانات درمانی بیشتر، توسط همکاران اورژانس تهران به بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش و تعدادی از مصدومین نیز به سایر بیمارستان‌ها منتقل شدند.

وی تصریح کرد: نیروی هوایی با تمام توان و امکانات خود آماده خدمت‌رسانی بیشتر به زوار کربلا طی روزهای آتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =