فتحی: با عوام‌فریبی نمی‌توانید مدیرعامل استقلال شوید

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هر روز از خیابان سئول عبور می‌کنند و بعد می‌گویند تا فلانی در وزارت ورزش است من نمی‌آیم اما به این افراد می‌گویم با این عوام‌فریبی‌ها کسی به استقلال نخواهد آمد.

«امیرحسین فتحی» در پاسخ به شایعاتی که پیرامون استعفایش از سمت مدیریت باشگاه استقلال شنیده می‌شود، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد هستند که برای استقلال حاشیه‌سازی می‌کنند و از تمامی ابزار خود برای برهم زدن آرامش استقلال استفاده می‌کنند.

وی افزود: افراد حاشیه‌ساز به دنبال این هستند ما را مقابل هواداران استقلال قرار دهند و در این راهی که در پیش گرفته‌اند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یک روز می‌گفتند استقلال مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نمی‌کند و از این رقابت‌ها حذف می‌شود. آنها همان افرادی هستند که ما بدهی‌های گذشته‌شان را پرداخت کردیم. بدهی‌های امروز استقلال در زمان آنها به وجود آمده است و از نجابت من سواستفاده می‌کنند.

 فتحی تصریح کرد: هر روز از خیابان سئول عبور می‌کنند و بعد می‌گویند تا فلانی در وزارت ورزش است، من نمی‌آیم اما به این افراد می‌گویم با این عوام‌فریبی‌ها کسی به استقلال نخواهد آمد.

وی تاکید کرد: هواداران سرمایه اصلی استقلال هستند اما اگر تیمشان را دوست دارند اجازه دهند این تیم کارش را در آرامش دنبال کند.

مدیرعامل استقلال افزود: تعامل خوبی بیم من و استراماچونی برقرار است و او امروز در نشست مطبوعاتی این مهم را تایید کرد.

فتحی در پایان گفت: نیازی نیست من نام این افراد حاشیه‌ساز را بدهم چرا که هواداران به خوبی آنها را می‌شناسند. اینها به دنبال نزدیک شدن به باشگاه استقلال تحت هر شرایطی هستند و هدف دیگری ندارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =