«سولسشر» لبه پرتگاه؛ یونایتد با «آلگری» به توافق رسید

تهران- ایرنا- براساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، باشگاه منچستریونایتد برای سپردن سکان هدایت این تیم به «ماسیمیلیانو آلگری»، با سرمربی ایتالیایی بر سر قراردادی به ارزش ۶.۵ میلیون پوند به توافق رسیده است.

نتایج ضعیف منچستریونایتد از ابتدای فصل جدید، آینده «اوله گانر سولسشر» را در اولدترافورد به یک تار مو بند کرده است.

یونایتد تحت هدایت سولسشر در ۹ بازی ابتدایی سه بار شکست خورده تا زنجیره ناکامی‌های آنان از اواخر فصل گذشته تا اینجای فصل جدید ادامه‌دار باشد.

در این بین، گزارش رسانه‌های انگلیسی حاکی از آن است که سران یونایتد با گزینه جانشینی سولسشر توافق کرده و حتی رقم دستمزد نیز به توافق طرفین رسیده است.

براساس گزارش دیلی‌میل، منچستریونایتد در آستانه امضای قرارداد رسمی با «ماسیمیلیانو آلگری» است؛ مرد ایتالیایی جانشین سولسشری خواهد شد که ادامه حضور وی روی نیمکت سرخ‌های اولدترافورد تنها به دیدار سخت مقابل لیورپول بستگی بود.

آلگری که پیش از آغاز فصل جدید از سمت خود در باشگاه یوونتوس کناره‌گیری کرد و «مائوریتسیو ساری» جایگزین وی شد، از زمان ترک تورین در تعطیلات به سر برده و هیچ تیمی را برای هدایت انتخاب نکرده است اما پس از مبهم شدن آینده مرد نروژی روی نیمکت یونایتد، گمانه‌زنی‌های پیوستن وی به این تیم در چند هفته اخیر قوت گرفته است.

علاوه بر این، گفته می‌شود سرمربی اسبق تیم آ. ث میلان قرار است با دستمزد سالیانه ۶.۵ میلیون پوند سکان هدایت شیاطین سرخ را به دست گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =