ملی‌پوش فوتبال زنان: وضعیت مالی بهتر از قبل شده است

تهران- ایرنا- عضو تیم فوتبال زنان سپاهان گفت: قرارداد بازیکنان زن نسبت به گذشته رشد خوبی داشته و امیدوارم هرچه سریع‌تر به شرایط ایده‌آل برسیم.

فاطمه عادلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: فصل گذشته برای تیم ذوب آهن اصفهان بازی کردم. خوشبختانه در اصفهان ۲ باشگاه بزرگ داریم که امکانات خوبی دارند. هدف ذوب آهن در فصل گذشته قهرمانی نبود و ما نیز با سیاست این باشگاه در دیدارها حضور یافتیم. در این فصل  تیم سپاهان شرایط متفاوت و امکانات بیشتری دارد.

وی افزود: تیم جوان‌تر و بازیکنان جدیدی به آن اضافه شده‌اند. هدف باشگاه سپاهان انجام یک بازی زیبا و روان است. ما برای کسب مقام قهرمانی می‌جنگیم اما به دنبال این هستیم تا بازی خوب و زیبایی را به نمایش بگذاریم.  

عضو تیم فوتبال سپاهان درخصوص مبلغ قراردادها خاطرنشان کرد: فصل به فصل مبلغ قراردادها افزایش می‌یابد و مبلغ قراردادهای ما در این فصل از لیگ برتر فوتال زنان، بیشتر شده است.

وی درخصوص سطح داوری‌ها و مربیان گفت: سطح داوران هم مثل بازیکنان بهتر و حرفه‌ای‌تر می‌شود اما داوری بدون نقطه ضعف نیست و تیم ما از داوران در فصل گذشته بسیار ضربه خورد و این اشتباهات دوباره هم در این فصل تکرار می‌شود. هشت سال است در لیگ برتر بازی می‌کنم و در این ۲ سال بازی‌ها متفاوت شده و سطح مر بیان بالا رفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =