با استفاده کنندگان امکانات دولت در تبلیغات انتخابات برخورد می شود

گچساران - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از تجهیزات و امکانات بیت المال در انتخابات برای حمایت یا علیه کاندیدای خاص جرم است و با خاطیان به شدت برخورد می شود.

احد جمالی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری گچساران با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات  به عنوان مهمترین مقوله در انتخابات از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا از هر اقدامی که باعث کاهش اعتماد مردم  در انتخابات شود خودداری کنند.
وی بیان کرد:ایجاد شرایط رقابت سالم  برای همه کاندیدها در انتخابات پیش رو که در اسفند امسال برگزار می شود، وظیفه اصلی دولتمردان است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان گچساران با توجه به شرایط خاص از نظر اقتصادی و جغرافیایی هدفگذاری شده و برای تحقق این امر تلاش خواهد شد.
جمالی برطرف کردن اختلافات مرزی و جغرافیایی برخی از نقاط گچساران با استان های مجاور  را یادآور شد و افزود: تلاش می شود این امر به بهترین نحو به نفع شهرستان رفع شود.

فرماندار گچساران نیز در این نشست گفت که این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در محل اتصال سه استان مهم فارس،خوزستان و بوشهر از سویی و وجود منابع بزرگ ذخیره نفت و گازو آب و خاک شرایط خوبی برای توسعه دارد.

علی خوان پایه افزود: ادامه روند توسعه گچساران در حوزه های مختلف نیازمند تعامل بیشتر بین مردم و مسئولان است.

دبیرستاد انتخابات شهرستان های گچساران و باشت نیز در این نشست گفت: ۱۴۷ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال  در این حوزه انتخابیه پیش بینی شده است.

مرتضی سجادپور افزود: از این تعداد ۱۰۲ شعبه اخذ رای در شهرستان گچساران و بقیه در شهرستان باشت ایجاد خواهد شد.

در این نشست احمد نشاطی فر به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران معرفی شد.

وی که پیش از این مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود نخستین معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران است.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =