اجلاس جهانی تامین اجتماعی بزرگترین رویداد بین المللی حوزه تامین اجتماعی است

تهران- ایرنا- مدیرکل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه اجلاس جهانی تامین اجتماعی ۲۰۱۹، بزرگترین رویداد بین المللی حوزه تامین اجتماعی به شمار می رود، گفت: این اجلاس فرصت بی نظیری را برای گردهمایی و به اشتراک گذاری دانش تخصصی و تجربیات الهام بخش بیش از هزار شرکت کننده از ۱۵۰ کشور فراهم می آورد.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان تامین اجتماعی، دکتر شهرام غفاری که در این اجلاس جهانی شرکت دارد با اعلام این مطلب اظهار داشت: اجلاس جهانی تامین اجتماعی ۲۰۱۹ به میزبانی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا) و نهادهای تامین اجتماعی بلژیک از تاریخ ۱۴ تا ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۲ تا ۲۶ مهر ۱۳۹۸ در شهر بروکسل - بلژیک با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حال برگزاری است.

وی افزود: این اجلاس بزرگترین رویداد بین المللی حوزه تامین اجتماعی است که فرصت بی نظیری را برای گردهمایی و به اشتراک گذاری دانش تخصصی و تجربیات الهام بخش بیش از هزار شرکت کننده از ۱۵۰ کشور شامل وزیران، مدیران ارشد و متخصصان تامین اجتماعی سازمان های عضو ایسا فراهم می آورد.

مدیرکل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اجلاس جهانی تامین اجتماعی ۲۰۱۹، نقطه عطف رویدادهای بین المللی ایسا در پایان دوره مدیریت سه ساله ۲۰۱۹ ‏- ۲۰۱۷ و آغاز دوره مدیریت جدید اتحادیه (۲۰۲۲‏ - ۲۰۲۰) به شمار می رود، گفت: این اجلاس متشکل از نشست های ارکان قانونی اتحادیه، جلسات عمومی، جلسات تخصصی موازی و جلسات کارگروه های ویژه است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی قرار است روز پنجشنبه ۲۵ مهرماه در نشست کارگروه تخصصی «گسترش دامنه پوشش» گزارش اقدامات انجام شده برای گسترش دامنه پوشش بیمه ای در سازمان تامین اجتماعی را ارائه دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =