۲۴ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۵
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83520121
۰ نفر

برچسب‌ها

هیچ واحد تولیدی اشتهارد نباید تعطیل شود

کرج - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشتهارد با بیان اینکه هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود،گفت: مسئولان ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، فضا را برای جذب سرمایه گذاران فراهم نمایند.

احمد نوروزی روز چهارشنبه در بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی اشتهارد ضمن تاکید بر رعایت الزامات زیست محیطی، افزود:  مسئولان ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، فضا را برای جذب سرمایه‌گذار هموار کنند.

وی گفت: تلاش مسئولان دستگاه قضایی استان البرز  بر رفع موانع تولید و روان‌سازی و انعطاف پذیری در رسیدگی به پرونده‌های قضایی بخش تولید و صنعت معطوف شده است.

نوروزی ادامه داد: حمایت گسترده از سرمایه‌گذارانی که دغدغه‌ای جزء تولید و ایجاد اشتغال ندارند از برنامه‌های دستگاه قضایی است، برخی واحدهای تولیدی با مشکلاتی مواجه هستند و باید مشکلات آنها رفع و مورد حمایت قرار بگیرند.

دادستان شهرستان اشتهارد اظهار داشت: حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی موجب رونق سرمایه‌گذاری و اشتغال و در نهایت رفع بیکاری می‌شود که این امر نقش زیادی در کاهش بسیاری از تخلفات و آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی عنوان کرد: اگرچه اشتغال تنها دلیل وقوع آسیب‌های اجتماعی نیست اما بخشی از آسیب‌های اجتماعی نتیجه بیکاری است و با ایجاد اشتغال و تامین زندگی مردم در حد کفاف می‌توان باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شد.

بیش از ۲ هزار واحد تولیدی و صنعتی شامل صنایع فلزی، کانی غیر فلزی، غذایی، برق الکترونیک، نساجی و پوشاک، شیمیایی و صنایع سلولزی در شهرک صنعتی اشتهارد مستقر هستند.
   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =