مهلت ارسال آثار به اجلاس استانی نماز کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸ آخرین مهلت ارسال آثار از سوی دانش آموزان، اولیا و معلمان این استان به چهارمین اجلاس استانی نماز با عنوان «نماز و مدرسه» است.

هادی زارع پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آثار باید به دبیرخانه این اجلاس در اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ارسال شود.

وی افزود: این اجلاس یک روزه در سه بخش دانش آموزان، اولیا و معلمان در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان برگزاری این اجلاس به زودی تعیین و برای دانش آموزان، اولیا و معلمان اطلاع رسانی می شود.

زارع پور عنوان کرد: آثار بخش دانش آموزان شامل سرود، داستان، تئاتر و وبلاگ نویسی، بخش اولیا شامل مقاله پژوهشی، خاطره، ایده ها و تجربیات موفق و داستان و بخش معلمان نیز شامل مقاله پژوهشی، شعر، عکس، ایده ها و تجربیات موفق، فیلم کوتاه و وبلاگ نویسی است.

وی ابراز داشت: عمده ترین محورهای این اجلاس شامل شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش معلمان و مدیران مدارس در دعوت دانش آموزان به نماز، نقش اولیا در رونق بخشیدن به نماز جماعت مدارس، راهکارهای حضور هر چه فعال تر روحانیان در نماز جماعت مدارس، راهکارهای رونق بخشیدن به نماز جماعت مدارس و چگونگی پیوند مدارس با مسجد و نماز جمعه است.    

زارع پور گفت: این اجلاس به همت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و با مشارکت استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ستاد اقامه نماز و دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: ۲۰۰ نفر از برگزیدگان این اجلاس در بخش های دانش آموزان، اولیا و معلمان در آیینی با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده در شهر یاسوج تجلیل می شوند. 

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموزان پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =