ادارات و مدارس  پنج شهرستان خوزستان در ۲۸ مهرماه تعطیل شدند

اهواز ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان گفت: تمام ادارات، مدارس و مراکز آموزشی پنج شهرستان در این استان روز یکشنبه ۲۸ مهرماه تعطیل هستند.

سعید رضوانی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت : به دستور استاندار خوزستان و به منظور خدمات‌دهی بیشتر به زائران بازگشتی از عتبات عالیات تمام ادارات و مدارس شهرستانهای خرمشهر، آبادان، دشت آزادگان، حمیدیه و اندیمشک در روز یکشنبه هفته آینده تعطیل هستند.

وی گفت: دستگاه‌های امدادرسان مانند اورژانس، آتش‌نشانی، بیمارستان‌ها و دیگر سازمانهای خدماتی حساس تعطیل نیستند و طبق گذشته به مردم خدمات ارائه می دهند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان همچنین گفت: ادارات و مدارس سایر شهرستانها از جمله اهواز در روز یکشنبه دائر هستند و کارمندان و دانش آموزان باید در محل کار و تحصیل خود حاضر شوند.

رضوانی اضافه کرد: از امروز روند بازگشت زائران عتبات عالیات از طریق مرزهای شلمچه و چذابه شدت یافته است و پیش‌بینی می‌شود تعداد این زائران در روزهای آتی چند برابر شود به همین دلیل استاندار خوزستان تصمیم گرفت برای تسهیل ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی متناسب با شان آنان، شهرهای یادشده، تعطیل شود.

وی گفت: خوشبختانه تمام امکانات استان برای خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی بسیج شده و هیچ‌گونه مشکلی در روند ارائه خدمات به آنان وجود ندارد.

 استان خوزستان دارای ۲ پایانه مرزی شلمچه و چذابه در مجاورت مرز عراق است و سالانه بیش از یک میلیون نفر از طریق این ۲ پایانه برای شرکت در مراسم اربعین حسینی عازم عتبات عالیات می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =