۴۰ متهم تحت تعقیب در آزادشهر دستگیر شدند

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ۴۰ متهم تحت تعقیب در این شهرستان دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

سرهنگ سید داوود حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه دستگیری این متهمان روز گذشته انجام شد، افزود: پنج نفر از دستگیرشدگان، سارقان سابقه‌داری بودند که در تحقیقات اولیه به چندین مورد سرقت از جمله دو دستگاه موتورسیلکت اعتراف کردند.

وی بیان کرد: از مجموع دستگیرشدگان ۱۷ نفر معتاد متجاهر و پرخطر و الباقی نیز از محکومین دارای احکام جلب قضایی بودند که تمامی آنها به مراجع قضایی تحویل شدند.

وی از توقیف ۱۱۲ راس گوساله فاقد مجوز در ایست و بازرسی پاسگاه تیل آباد نیز خبر داد و گفت: این احشام توسط دو دستگاه تریلی به مقصد استان گلستان در حال حمل بود.

وی افزود: در بازرسی ماموران پاسگاه تیل‌آباد مشحص شد که مجوزهای لازم برای انتقال این دامها به منطقه وجود ندارد و از همین رو محموله که ارزشی حدود ۱۶ میلیارد ریال دارد، توقیف و به دامپزشکی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی آزادشهر خاطرنشان کرد: شب گذشته نیز در ایست و بازرسی تیل آباد و در بازرسی از یک مسافر اتوبوس که مشکوک به حمل قاچاق بود، تعداد هفت هزار قرص ترامادول کشف و متهم دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

شهرستان آزادشهر با ۹۶ هزار نفر جمعیت در شرق گلستان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =