۲۴ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83519882
۰ نفر

برچسب‌ها

مانچینی: رکورد قهرمانی در ۲ جام جهانی را ترجیح می‌دهم

تهران- ایرنا- «روبرتو مانچینی» با پیروزی تیم ملی ایتالیا مقابل لیختنشتاین، به رکورد تاریخی بیشترین برد متوالی «ویتوریو پوزو» سرمربی اسبق این تیم رسید اما مرد ایتالیایی ترجیح می‌دهد به جای این رکورد به رکورد قهرمانی او در ۲ جام جهانی برسد.

تیم تحت هدایت مانچینی پیش از این دیدار، صعود خود را به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ قطعی کرده بود اما با پیروزی پرگل پنج بر صفر مقابل لیختنشتاین، رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی در انتخابی یورو را ثبت کرد.

مانچینی در این خصوص اظهار داشت: با این حجم از تغییرات طبیعی است که کمی انسجام نداشته باشیم؛ البته نکات مثبتی هم داریم اما مهمترین موضوع این است که بازیکنان کنونی ایتالیا در گذشته به ندرت سابقه همبازی بودن را داشته‌اند.

 وی ادامه داد: اگر استفان الشهراوی و جیوانی دی لورنزو در تیم ملی هستند به این دلیل است که به آنها اعتقاد داریم؛ تا ماه ژوئن متاسفانه یا خوشبختانه تعداد بازیکنانی از این دست زیادتر خواهد شد و این بدان معنا است که برخی از بازیکنان مستعد ما مجبور خواهند شد در خانه بمانند؛ باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود.

مانچینی با پیروزی شب گذشته، موفق شد به رکورد تاریخی ۹ پیروزی پیاپی که پیش‌تر در اختیار «ویتوریو پوزو» (۱۹۳۸ تا ۱۹۳۹) بود، دست یابد.

سرمربی آتزوری در این خصوص تاکید کرد: رسیدن به تعداد بردهای پوزو اتفاق خوبی است اما ترجیح می‌دهم به رکورد ۲ قهرمانی او در جام جهانی برسم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =