۲۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۴
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83519838
۰ نفر

برچسب‌ها

قارچ در آشپزخانه هفت کودک یهودی

تهران- ایرنا- با نزدیک‌شدن به ماه آبان بسیاری از نمایش‌ها صحنه را ترک می‌کنند و اجراهای اندکی به صحنه اضافه می‌شوند.

در آخرین هفته مهرماه و با نزدیک شدن به آبان ماه که همزمان با آغاز تعطیلات پایان ماه صفر است از ۲۷ مهرماه تا ۳ آبان‌ماه تعداد بسیاری از نمایش‌ها اجرای خود را متوقف می‌کنند، نمایش‌های اندکی به صحنه اضافه می‌شود.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می شوند

- نمایش هفت کودک یهودی به کارگردانی مصطفی اسفندیاری از ۲۸ مهرماه تا ۲۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش از خواب هایم خون می چکد به نویسندگی احسان جانمی و کارگردانی مسعود شیرانی فرد از ۲۹ مهرماه تا ۲۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان اجرا خواهند داشت.

- نمایش قارچ به نویسندگی و کارگردانی سپیده کیانی از ۳۰ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه خواهد رفت.

- نمایش هنگامه آینه به کارگردانی سید وحید میریونسی و نویسندگی محسن جسور از ۲۸ مهرماه تا ۶ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه به صورت رایگان در سالن خلیج فارس میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش سه اپیزود از یک اتود به نویسندگی و کارگردانی مارسل داوود از ۲۸ مهرماه تا ۱۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۴۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا خواهند داشت.

- اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور ۲۸ مهرماه تا ۲۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی به صحنه خواهد رفت.

- نمایش آشپزخانه نوشته آرنولد وسکر و به کارگردانی محمدحسن معجونی از ۲۹ مهرماه تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش بوی گند دهن خانم مارکز به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه از ۲۸ مهرماه تا ۲۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا خواهند داشت.

- نمایش دالِگ به کارگردانی رضا رمضانی کیا و نویسندگی علی اصغری از ۲۸ مهرماه تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش دشمن مردم نوشته هنریک ایبسن و به کارگردانی نیلوفر مصطفایی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش همه دزدها که دزد نیستند نوشته داریو فو و به کارگردانی هیوا حقیقی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش فورس ماژور به کارگردانی عرفان رضوی و نویسندگی علی مؤذن تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۷۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش پشت دیوار عمارت به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه سرو به صحنه می‌رود.

- نمایش خاکستر به خاکستر نوشته هارولد پینتر به کارگردانی نیکا کرمانی تا ۲۴ مهرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه  در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.

- نمایش ساعت نوشته امانوئل روبلس و به کارگردانی حمیدرضا هدایتی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود.

- نمایش دوزخ به کارگردانی عرفان بابایی و یاسمن خسروان و نوشته ژان پل سارتر تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

- نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج به نمایش در می‌آید.

- نمایش امشب اینجا به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود.

- نمایش آشویتس زنان به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش چهل لُم به نویسندگی و کارگردانی سیدامیر پیشوایی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن اصلی تالار محراب به نمایش در می‌آید.

- نمایش مجلس مهتاب کشون به کارگردانی سیامک دری و نویسندگی طیبه مونسان تا ۱ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

- نمایش اصل ۴۴ قانون اساسی به نویسندگی مریم اسماعیلی و حسین فرخزاده و کارگردانی مریم اسماعیلی تا ۳ آبان‌ماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

- نمایش فرونشست به نویسندگی و کارگردانی سعید زارعی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه به نمایش در می‌آید.

- نمایش تاریخ مختصر صلح به کارگردانی مجید نیرومند تا ۳ آبان‌‎ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در خانه نمایش دا اجرا می‌شود.

- نمایش مینواس به نویسندگی و کارگردانی علی ریاحی زاده تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در موسسه فرهنگی هنری گندم به صحنه می‌رود.

- نمایش زیبا نوشته یون فوسه و کارگردانی خشایار خلیل خانی تا ۳ آبان‌ماه هر شب در دو نوبت ۱۹ و ۲۰:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

- نمایش لورم ایپسوم به کارگردانی امیر امیری تا ۳ آبان‌ماه هر شب نوبت های ۱۹ و ۲۳ به مدت ۴۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

- نمایش ۶۱ هجری ۹۸ شمسی به نویسندگی و کارگردانی صادق سلیمانی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در آمفی تئاتر مرکز همایش‌های بین المل طهران به صحنه می‌رود.

- نمایش آهنگ‌های لندندری نوشته راشل فیلد و به کارگردانی سیامک گل سرخ تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به نمایش در می‌آید.

- نمایش داستان خانواده نوشته بیلانا سربیلانوویچ و به کارگردانی صدرا صباحی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۸۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

- نمایش سه کیلو ۲۵۰ گرم به کارگردانی محسن نجارحسینی و نویسندگی مهدی زندیه تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش پاییز نگفته بود به کارگردانی علی خونساری و نویسندگی رضا گشتاسب تا ۳ آبان‎ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه در تالار محراب به نمایش در می‌آید.

- نمایش ساعت گس به نویسندگی و کارگردانی خشایار پیرعلمی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا می‌شود.

- نمایش دروغ نوشته فلوریان زلر و کارگردانی امیرمحمد مهاجری تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش زیبایی گاهی زن است به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش مهلت به نویسندگی کیاوش زارع طلب و کارگردانی محمد رییسی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش هر کسی یا روز میمیرد یا شب، من شبانه روز به نویسندگی، طراحی و کارگردانی سجاد افشاریان تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

نمایش‌های که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش بیا جلوتر به کارگردانی سجاد باقری و نویسندگی حسین برفی نژاد تا ۵ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش واگیر ندارد به نویسندگی ساشا کشوادی و مریم یاسین زاده و کارگردانی ساشا کشوادی تا ۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش غریبه های همیشگی به کارگردانی حسین پرستار و نویسندگی شهرام کرمی تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

- نمایش بانو آئویی به کارگردانی فاطمه بختیار تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تالار مولوی به نمایش در می‌آید.

- نمایش نیمه تاریک ماه بر اساس فیلم غریبه های تمام عیار به کارگردانی داوود بنی اردلان تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود.

- نمایش نیست به کارگردانی حسنیه زاهدی و نویسندگی امین عظیمی تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در پلاتو مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

- نمایش روایت فرزانه از جمعه ۱۴ آبان به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین زیکساری تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش سرزمین پدری به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمد قاسمی تا ۱۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش عشق من حامد بهداد به کارگردانی سید یوسف بنی طبا و نویسندگی افشین هاشمی تا ۱۲ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش اُسلو نوشته جی. تی راجرز و به کارگردانی یوسف باپیری و نوشته جی. تی راجرز تا ۱۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش دراماتورژ به کارگردانی گروه تئاتر (ه) و نویسندگی سهند خیرآبادی تا ۱۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش خاموشان نوشته خیرالله تقیانی پور و به کارگردانی علی سلیمانی تا ۱۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.

- نمایش همیشه یک راهی هست به نویسندگی و کارگردانی رضا پهلوان تا ۱۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش مضحکه جنگنامه‌ی غلامان تقلید در یک مجلس نوشته بهرام بیضایی و به کارگردانی محسن حسینی تا ۱۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش هَله. هین. هان. [هلا] به کارگردانی حمید پورآذری، لیلی رشیدی و نویسندگی نشمینه نوروزی تا ۱۵ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۲۰۰ دقیقه در عمارت روبرو به صحنه می‌رود.

- نمایش تا باران چند پاییز مانده به کارگردانی آرمان شهبازی و نویسندگی عرفان پورمحمدی تا ۱۶ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش جمعه‌کُشی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج تا ۲۱ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

- نمایش بداهه به طراحی و کارگردانی آروند دشت آرای تا ۲۲ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش شیهیدن به نویسندگی و کارگردانی عباس جمالی تا ۲۲ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش تالاب هشیلان به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی تا ۲۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش من به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه ۲۴ مهرماه تا ۲۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش ورودی ۸۹ به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی تا ۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha