ورزشگاه تازه تاسیس ارومیه میزبان احتمالی دیدار ۹۰ و تراکتور تبریز

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با اشاره به بازدید استاندار و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه گفت: طبق تصمیم مدیران دیدار ۹۰ ارومیه و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های جام حذفی کشور به احتمال زیاد نخستین دیدار به میزبانی این ورزشگاه خواهد بود.

سجاد خوبدل روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در بازدید صورت گرفته، نواقص و نیازهای اصلی و اولویت دار برای آماده سازی این ورزشگاه جهت افتتاح و میزبانی احتمالی بازی حساس بین تیم های ۹۰ ارومیه و تراکتور تبریز مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با توجه به اهتمام وزارت ورزش و جوانان و همراهی مدیران استانی، افتتاح قریب الوقوع این ورزشگاه دور از انتظار نیست و دیدار حساس تیم ۹۰ ارومیه در جام حذفی می تواند گشایشی برای این طرح بزرگ ورزشی باشد.

وی بیان کرد: دیدار تیم های ۹۰ ارومیه و تراکتور تبریز از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی قرار است روز پنجم آذر امسال در ارومیه برگزار شود.

۹۰ ارومیه در حال حاضر با ۱۷ امتیاز در رده چهارم لیگ دسته اول و تراکتور تبریز با ۱۴ امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.

عملیات ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه طی سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع آغاز شد و اکنون ۱۴ سال از آغاز ساخت آن می گذرد.
عملیات ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه پس از یک دوره تعطیلی از شهریور سال ۱۳۹۵ دوباره از سر گرفته شد.

۹۹۳۹/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =